Aktuálně: 4 979 inzerátů173 977 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Chování andulek

Jitka (neregistrovaný) 31.10.2008, 20:32:49 xxx.xxx.125.93
Mám na vás dotaz:
Jsem úúúplným nováčkem mezi vámi.K narozeninám jsem dostala dárkem dvě andulky - jednu menší světle tyrkysovou s modrým ozobím a jednu větší zelenožlutou s hnědomodrým ozobím.Můžete mi prosím poradit jakého pohlaví tito tvorečkové jsou? A ještě dotaz - modrá pořád zobe a když se ke krmítku přiblíží zelená andulka,modá na ni začne dorážet zobáčkem.Mimochodem modrá doráží i když si jí druhá andulka nevšímá.Tato je klidnější a mírnější. Je toto chování obvyklé?Chtěla bych o těchto zlatíčkách vědět co nejvíc,protože z mé strany to byla láska na první pohled a doufám, že i andulky jednou budou taky tak nadšené jako já. Děkuji z jakoukoliv odpověď.
anonymní (neregistrovaný) 31.10.2008, 21:02:12 xxx.xxx.111.1
Samozřejmě se nabízí odpovědět, že modré ozobí má sameček a dohněda samička. Ovšem jistota to není, vložte sem fotky obou andulek a budeme moudřejší.
anonymní (neregistrovaný) 22.04.2009, 13:06:02 xxx.xxx.1.49
Dobrý den, mám taky dotaz:
Pořídila jsem si andulku - samečka. Zatím si pomalu zvyká na nové prostředí, pomalu ho zvykám na sebe. Jen ale zatím pořád sedí na bydlku a když se k němu pomalu přiblížím (i když nejsem u něj) zvedá zobáček. Nebudu to tím, že by mu bylo horko, mám totiž velmi teplý a slunný byt, je v něm docela hodně teplo?! Děkuji V.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.