Aktuálně: 4 824 inzerátů175 268 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

ako ich nalakat dovnutra

anonymní (neregistrovaný) 01.11.2008, 20:02:24 xxx.xxx.231.137
dobry den . mam takovy maly problem. dnes rano som pusti mojich vtakov do novo vybudovanych volier aj s vnutornym zaletom. krmivo som im dal len do vnutra aj s vodou a potom maju este velku misku s vodou vonku na kupanie. problem nastal vecer ket vo vnutry bola vecsia tma ako vonku, tudiz vtaci samozrejme ze nechceli zaletet do vnutra a zostali vonku. problem je v tom ze chovam aj kocky a tie by ich do rana urcite zabili aj cez pletivo. napadlo ma teda dat do vnutorneho zaletu silne svetlo a zapnut ho. no a bolo to. vtaci tam za chvilu vleteli a zacali aj zrat. lenze toto svetlo je len take provizorne riesenie a vo vnutri nemam ziadnu zastrcku na elektrinu a tak som musel pouzit predlzovacku a zapojit ju do sklepa. chcem sa spytat ci sa daju normalne v nejakom elekto-obchode kupit nejake pekne predlzovacky, na ktore moze aj prsat a padat sneh a ci sa daju kupit aj nejake svetla ktore ket zapnem sa svietia a ket ich vipnem tak sa intenzita ziarenia postupne zmensuje az uplne zhasne, tak aby vtak ket vidi ze svetlo postupne zhasa mal este cas sadnut si na miesto na ktorom chce nocovat. dakujem vcetkym na reakcie a chcem sa spytat ci by som tento sposob lakania vtakov dovnutra mohol normalne uskutocnovat a ci tim vtaci netrpia napriklad po psychyskej stranke.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.