Aktuálně: 4 911 inzerátů174 414 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

mladá andulka

terelejla
terelejla (5 příspěvků) 03.11.2008, 19:11:05 xxx.xxx.233.130
dobrý den, psala sem už o podivném chování andulek a zminovala sem se o třech mladých andulkách bohužel jsou už jen dvě ale k věci jedno sem si vzala na ochočení je mladší než první a je strašně drobné podle mých počtů má věk na vylítnutí zbudky ale vzala sem si ho domů prosím vís proto o radu , koho koli: ještě samo nezobe čím ho mám krmit vodu sem mu podávala tu celkem pil tet chystám míchanici : vařené vejce, strouhanka tímto je krmili rodiče ale prosím jak mu ji mám podat?? a co jiného by mohl prosím o radu
anonymní (neregistrovaný) 03.11.2008, 21:37:04 xxx.xxx.35.177
Než odeberete mládě, je lepší si o tom něco přečíst než se do toho bezhlavě bez jakýchkoli informací pustit. Je zkrátka mylné se domnívat že rodiče mu předají jen to co vy jim dáte, z vajec a strouhanky mládě nebude prospívat, proč si asi myslíte že ti co dokrmují používají speciální směsy na ruční odchov?
anonymní (neregistrovaný) 30.11.2008, 22:13:30 xxx.xxx.233.128
nakonec sem jí vrátila a vzala si jí pozdějc ale nakonec to starší to mladší sem radši nechala u mámi (špatně) zobe už normálně a je ochočený zrovna tetka odpočívá v kleci s jeho sourozenců nezbyl nikdo byly tři zbyl jen on to nejmladší umřelo nevím proč nebylo ještě zcela opeřeně a to jak sem vrátiůa umřelo po vylítnutí její máma ji uklovala podle me to byla samiřka na 99% takže mi zbyl můj nej starší a jeto strašný zlatíčko:o*

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.