Aktuálně: 4 802 inzerátů176 189 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Pomoc s Roselou

Alex (neregistrovaný) 30.04.2007, 17:06:23 xxx.xxx.91.107
Dobrý den,
vzali jsme si papouška Roselu, jelikož ji původní majitelé již nechtěli. Prý je ještě mladý, ale co ho máme, tak se pořád klepe. Dáváme mu ovoce, zeleninu a zob avšak den ode dne je to stejné. Chtěli jsme mu dát čas, ale má už strašně rozcuchané peří. Ocas roztřepený a občas strčí hlavu do vody! Jednou jsme jej pustili protože pořád mával křídly po kleci ale už se nechtěl vrátit do klece. Ani nežral, jen seděl na skříni. Když jsme jej lapili, tak na mě několik dní "vrčel". Prosil bych, kdyby jste mi mohli poradit co s ním. Napadlo mě mu nedávat najíst z mističky, ale od nás aby si lépe zvykl? Popřípadě jakou zeleninu a ovoce? Prý je některá strava pro papoušky toxická! Děkuji za rady.
KUKUCKA (neregistrovaný) 07.05.2007, 19:12:29 xxx.xxx.68.79
taky mam roselu a mam stejne problemy,jak se priblizim ke kleci tak okamzite utika do rohu.2dni sem mu nedal najist a z ruky si stejne nevzal,porad utika do rohu.stscu kdyz se jenom postavim z gauce a hned utece do rohu.kdyz ho pustim z klece tak se tam sam vrati.trva to tak 2-3hodiny a uzaleze sam.nevim jak to udelat aby se nebal ruky.poradi mi nekdo...DEKOUJU
anonymní (neregistrovaný) 10.05.2007, 15:32:44 xxx.xxx.3.175
Ja jsem v úterý taky náhodou dostala párek Rosel ,jsou asi podle zbarvení mladé asi 1 rok a něco , obě měly dohromady kulatou klec v průměru 42 cm tak jsem jim sehnala druhý den velikou volieru,tak je nanich vidět že jsou radi že mají velký bydlení .Nevím jak se o ně mám pořádně starat já mám jednu korelu doma a druhou v práci.Poraďte na jaký stránky se mám podívat abych se o Roselách více dozvěděla zatím jsou hodné a dá se říct že když na ně mluvím tak chodí ke kleci a štěbetají.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 10.05.2007, 15:34:41 xxx.xxx.3.175
Ještě dodávám že na fotce jsou po raní koupely.Jarka

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.