Aktuálně: 4 815 inzerátů175 567 diskuzních příspěvků17 767 uživatelů

Opuzovače myší

anonymní (neregistrovaný) 01.12.2008, 14:03:17 xxx.xxx.111.1
Já ho tedy nepoužívám, ale jsem si jistý, že na papoušky to vliv mít nebude žádný. Ale na druhou stranu si nejsem jist jestli to bude mít vliv na myši. Já s hlodavci bojuju jedinou cestou, a to pastičkama. Neustále jich mám nalíčenejch 5 a když je invaze velká jako napodzim, tak se třeba chytne za 3 dny 8 myší a je zase klid. Nějaká ta myška se objeví vždycky, ale není to nic hrozného.
papy
papy (447 příspěvků) 02.12.2008, 16:55:29 xxx.xxx.64.132
potkani jsou sv....e letos mi roztrhali samce rosely pestré kterému byli 3 roky poprvé letos se tomuto páru vylíhlo mladé a tak sem doufal že příští rok,ale stačil jeden potkan a bylo po všem :-((((( a nyní je mám u druhého komplexu volier.nalíčil jsem truhlík a dal jsem tam velký jed na krysy a uvidím letos jsem už dva zabil a pořád tam sou at mate všichni takovýhdle skušeností co nejméně
pepafrynta
pepafrynta (26 příspěvků) 02.12.2008, 17:08:01 xxx.xxx.6.158
rozhodně souhlasím, že potkani jsou nejhorší díky nim jsem přišel o všechny ptáky v zimovišti.venku mě zatím obtěžují jen myši těm jde jen o to, aby se najedli.Ptákům vůbec nevadí. Kolikrát jsem viděl ptáky a myši jak hodují vedle sebe a vůbec to nikomu nevadí.dokonce ani neutečou když mě uvidí.Ještě k tomu chytání, nejlíp se mi chytají myši,tam kde mám krmení,Stačí dát belík vedle něčeho, po čem můžou lehce vylézt a do belíku trochu slunečnice. Myši do belíku vlezou, ale ven se již nedostanou.Pak už jen stačí zavolat kočky a vše je vyřešené.
Stickers
Stickers (556 příspěvků) 12.12.2008, 13:20:40 xxx.xxx.48.29
Odpuzovač myší jsem měl a ještě nikde v šuplíku mám. První týden myši vymizeli ale pak sse zase vrátily a už se tam drželi. Problém je v tom, že levnější odpuzovače nemají změnu frekvence a tak se na ní myši zvyknou a po nějakém čase jim nevadí. Stejně tak je to i s jedem, na který si vytvoří protilátky. Co jsem slyšel, tak odpuzovač za 880Kč, který se dá zakoupit zde http://www.deramax.cz/select_det.php?id_vyrobek=51&z=0&odkaz=1&skupina_back=9&klic=&kod=&od=0&do=100000&razeni=Kat_cislo&rozsah=&parents=-1,9 myši vyžene tak, že se už nevrátí. Musí být tedy zapojený stále. Ptákům nevadí to můžu potvrdit také. Ono to vlastně ani nejsou myši ale rejskové.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.