Aktuálně: 4 939 inzerátů174 352 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

hádky v páru

megi74
megi74 (1 příspěvků) 09.01.2009, 09:37:34 xxx.xxx.24.23
Mám párek papoušků nádherných. Samičku jsem měla dřív je jí už 14 let. Před pěti lety jsem jí koupila samečka, kterému je teď šest. Samička i přes svůj věk je hodně čilá a sedí teď na svých pěti vájíčkách, které jsou ale neoplodněné. Sameček by ji chtěl, ale ona se nedá. Nárokuje si klec, občas ho klove, jsou i období, kdy se snesou, ale málokdy. Je mi samečka líto. Má ji rád. Pořád za ní lítá, teď sedí u budky a hlídá ji. Asi by si zasloužil jinou samici...poraďte..popřípadě nechtěl by někdo k maldší samičce šestiletého samečka? Už se na ty jejich hádky nemůžu dívat...
Obrázek
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 09.01.2009, 21:59:46 xxx.xxx.182.2
Dobrý den.Podle toho co jsem četl, je asi máte v kleci(což není dobré, jsou to voliéroví ptáci- přepokládám, že je pouštíte ven), je to tak? Samička v ní byla dřív, ted sedí na snůšce ale samec začíná být aktivní.Možná, že kdybyste je dala do nového prostředí a zkusila z poloviny zakrýt vstup do budky(a dát budky aspoň dvě- různé tvary, velikosti), krmila co nejpestřeji tak y i samička šla do období hnízdění a mohli zasednout.Pokud to nepomůže tak jedině vyměnit některého s jedinců.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.