Aktuálně: 4 834 inzerátů175 357 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

společenská voliera

Jan (neregistrovaný) 12.01.2009, 22:30:17 xxx.xxx.25.124
Ahoj,mám dotaz chci dělat společnou jednu volieru,nemá s tím někdo zkušenosti jestli mám dělat konstrukci z jeklu bo nějakých trubek?Bude mít rozměry 8*4*2M D*Š*V
A popřípadě jestli by ste mi mohli poradit jaký papoušky tam dát a kolik max papoušků tak celkem:) Díky za odpověď,Honza
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 13.01.2009, 19:44:42 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Konstrukci bych volil spíše opravdu z jeklů. S trubkami se špatně pracuje ve spojích, pokud sem Vám porozuměl tak myslíte trubky na lešení a ty se velmi pracně svařují(zbytečně zdlouhavé svařování). Také pletivo musíte uchytit drátem. Na jekl jde uchytit dobře pletivo texem se silikonovo-kovovou podložkou a vypadá to dobře. Stačí jen utahovačka a jde to jak po másle. Jinak co za papouchy, já osobně kdybych měl takovou voliéru tak bych si zkusil chov alexandra čínského ve třech párech. Jinak také záleží zda voliéra bude vytápěná nebo ne. Můžete utvořit i společenství snášenlivějších papoušků. Například andulky, korely, páru papouška nádherného a kouřového. Vše záleží kolik do toho chcete investovat. pěkný den
Jan (neregistrovaný) 14.01.2009, 16:19:43 xxx.xxx.25.124
tak voliera vytápěná nebude bude normál venku,ale některý papoušky z toho mužu na zimu schovat tak nebude problem.A jinak odhaduji že to na to vynaložím tak 20 000kč ze začátku.Dík etě za další rady:)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.