Aktuálně: 4 830 inzerátů175 407 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Vajecna miesanica

Filip (neregistrovaný) 16.01.2009, 20:35:09 xxx.xxx.117.212
Prosim vas ako pripravim vajecnu miesanicu (som zaciatocnik s odchovom mladat)
Marty (neregistrovaný) 16.01.2009, 22:03:26 xxx.xxx.249.60
Zkus zapátrat na této stráce. Funkce hledat, články, nedávno se to tu probíralo. Jen napovím, že základem je uvařené vejce, struhanka a nastrouhaná mrkev. Víc si najdi
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 17.01.2009, 00:29:48 xxx.xxx.175.196
Dobrou noc. Míchanici dělám z uvařených vajec a strouhanky. Další složení měním s druhem konzumujících papoušků. Ovšem není na škodu přidat rochu kukuřice, mrkve, dřevěného uhlí,různé nadrcené byliny, především kopřivy. Nyní velmi často přidávám mořské řasy. Má to vysoký obsah bílkovin,vlákniny, minerálů a vitamínů.
anonymní (neregistrovaný) 17.01.2009, 04:02:00 xxx.xxx.35.177
Dřív jsem dělala vejce + strouhanka + mrkev, teď jsem vajíčko vyměnila za průmyslově vyrábenou směs a nemůžu si to vynachválit. V létě jsem dříve dávala tu míchanici s vajíčkem tak na hoďku a měla jsem strach že se zkazí a ptákům se něco stane. S průmyslovou to neřeším, nechám ji bez obav dýl.
Jinak ostatní věci dávám zvlášť a nepřimíchávám do míchanice. Přes léto dávám tak 5 x do týdne buď ovoce nebo zeleninu - záleží co zrovna dozrává, něco zeleného jako meduňku, smetanku, žabinec, saláty max. 2 x do týdne + větve na okus.
Takto není aspoň výroba míchanice zdlouhavá a když sem celý den na zahradě tak jen něco opláchnu a hodím jim to

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.