Aktuálně: 4 702 inzerátů176 612 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů

fenka

joujou (neregistrovaný) 19.01.2009, 09:31:20 xxx.xxx.112.110
fenka mi hara uz 10 den chci ji pripustit a pes je zvreny v boude a ona pustena desne na nej steka az vztekle.mam pro ni zenicha jinde tak proto je nas zavreny.proc po nem vyjizdi?naschval tam stoji a kdyz pes zacne knourat ona ho sjede:)a taky mu nastavuje zadek ale to se pak prudce otoci a znova po nem vyjede myslite ze je ten zpravny den jit k zenichovy.dekuji
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 11:36:32 xxx.xxx.98.75
ne asi není, kdýž čubička odhání vašeho pejska určitě by odháněla i toho druhého, počkejte ještě den dva dny(možná i víc) a můžete to pod dohledem zkoušet na vašem psu. Až nebude vyjíždět jděte k ženichovy. Přeji hodně úspěchů.
joujou (neregistrovaný) 19.01.2009, 12:38:35 xxx.xxx.112.110
dekuji ona to je takova madam vite je to jezevcik dlouhosrsti takvy ten trpaslici a tak jeste teda pockam druhy pes toho ma manzel na myslivost a to je jezevcik hrubosrsti a tak proto je oddeleny ale vite co je zajimave po nasem vyjizdi a vcera jsem ji nemohla dostat od plotu co sousedi se sousedem on na vorecha ale doslova ani nevim z cim to je:)a tomu se naparovala a ni ani haf po nem.a taky hrabala diru aby se k nemu dostala tak nevim musim ji ted hlidat aby mi neutekla k sousedovy to by bylo neco:)
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 19:03:44 xxx.xxx.118.76
To víte jsou to holky vybíravý, možná, že bude na ženicha taky přívětivá a kdo ví co má proti tomu vašemu. Teď už má určitě dvanáctý den tak to zkuste a přeji hodně úspěchů.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.