Aktuálně: 4 939 inzerátů174 305 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

kakariki

anonymní (neregistrovaný) 01.02.2009, 11:45:04 xxx.xxx.216.205
dobrý den mám doma asi 6 měsíců starého kakrika je to mazel ale poslední dobou jsem si všiml že nosí zrní nebo podestílku do napaječky takže ji má hned špinavou ne muže to nějak vadit když se vrátím z práce je ta voda docela špinavá.A druhý dotaz vůbec si nevšímá sepiové kosti minerální blok ho zajímal ta 14 dní a pak ho nechal,když mu sepiovou kost nastrouhám třeba na zeleninu tak jí moc nemusí a nebo s odporem.příde mi že se mu nějak loupe zobák po krajích tak nevím jestli je to nedostatkem vápníku nebo tím že je to mládě a stále roste.Děkuji za odpověď
kasssy (neregistrovaný) 01.02.2009, 21:26:11 xxx.xxx.52.72
Můj kakariky teda zrovna sepiovku taky nemusí,ale hrabe si v hlině,tak snad má co potřebuje. Krmení si do vody nedává. S vyjímkou piškotu. Ten vezme do packy,namočí ho,vyndá a zbaští... Asi mu nechutná suchý:-) Proč to dělá ten tvůj to opravdu netuším. Možná si to krmení taky nechává změknout..
Milfis
Milfis (519 příspěvků) 01.02.2009, 22:25:50 xxx.xxx.88.30
U mě taky po sépiovce nijak neprahnou, občas si kus odloupnou a schroupaj, ale opravdu máálo kdy.. Jednoduše mu jí tam dejte, když bude mít potřebu tak si zobne..
Jste si jistý že si do napáječky nosí to zrní atd naschvál?? Není to třeba jen tim že má špinavej zovák a když se jde napít tak prostě to zůstane v napáječce..? Aspoň co já sem tak pozoroval tak u mě je to tímhle..
anonymní (neregistrovaný) 01.02.2009, 23:37:27 xxx.xxx.216.205
pro Milfise ano řekl bych že ho tam nosí schválně protože se ho snaží strkat zobákem dál až se mu to podaří a zrní pak plave na hladině uvnitř napaječky mám pocit jak když to dělá schválně protože ví že když jsem doma tak příjdu a vodu vyměním a zase mi příjde blbé mu tam tu špinavou vodu nechávat

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.