Aktuálně: 4 977 inzerátů173 980 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Poděkování pro super61

anonymní (neregistrovaný) 08.02.2009, 15:31:59 xxx.xxx.254.77
Dobrý den
neuvěřitelné se stalo skutkem , vaše rada je prostě famózní . Dnes Alex , už tolik neblázní i když pořád ulétá , ale opodstatně méně než včera a co navíc vleze mi jen na rukáv bez přikrývky . Také jsem mu nabídla jablko ,které jsem držela přes rukáv nejdřív se bál nechtěl , ale pak si vzal , nakonec snědl dva kousky které jsem mu nabídla .O co jsem se snažila dva měsíce se mi podařilo za dva dny . Nyní poletuje po chodbě ,půjdu za ním .
Ale hlavně , chtěla bych Vás poprosit publikujte na nějakých stránkách Váš , článek ( radu ) . Jelikož by to pomohlo , mnoho začínajícím chovatelům a nikde nic takového člověk nenajde a přitom je to , tak jednoduché . Ve všech publikacích i na netu jsou jen kusé všeobecné články , dle kterých by se mělo postupovat . Prosím uveřejněte ho .
Moc děkuji
anonymní (neregistrovaný) 08.02.2009, 17:32:49 xxx.xxx.174.49
Dobrý den. Mám velkou radost, že jste udělala takový pokrok. Víte já nejsem zkušený chovatel, který někde může něco publikovat : )) Jen jsem byl v té samé situaci jako Vy. A když mě řekl chovatel co chová alexandry přímo do očí ať ho dám pryč, že ztoho nic nebude, když je ze zverimexu ať si koupím dokrmovanýho skoro sem nad mojím papouškem zlomil hůl a dal ho fakt pryč tohle byla poslední pro mě možnost jak to zkusit. Ještě, že sem ho neposlechl!! Po tom treninku mi můj taky začal jist z ruky to byl bonus, který jsem také nečekal : ))) Pak sem hoďtě nějakou fotku jak ho máte na ruce : ) Ani nevíte jak jsem rád, že to funguje i Vám. zdravím F
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 20.04.2009, 20:24:22 xxx.xxx.104.161
Záleží za jak dlouho chce držitel z papouška udělat domácího mazlíka. Mě to trvalo 5 let než si papoušek z odchytu přišel poprvé pro burák. žádné deky, žádné zavírání, jen jsem si s ním povídala a povedlo se. Možná, že za dalších pět let příjde i na ruku. Není kam spěchat.
mimtrio
mimtrio (12 příspěvků) 21.04.2009, 08:43:20 xxx.xxx.252.119
Moc Vám děkuji je to zajímavý nápad. Mám Alexe vousatého je teprve 4 týdny venku z klece tak to ještě zkoušet nebudu ale bohužel začal jsem pracovat 350 kilometrů mimo tak na něho nemám tolik času jak by jsem si přál. Máme tam dělat ještě dva týdny a potom už zase budu každý den doma. Tak se mi Vaše rada bude možná hodit. Tak se mějte fajn a ještě jednou díky. Na té fotce to je ten můj Alex.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 21.04.2009, 18:45:05 xxx.xxx.174.49
pěknej mlaďas tak pak napište jestli jste uspěl : )

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.