Aktuálně: 4 940 inzerátů174 361 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

dvaja papagáji senegalský

cupenka1
cupenka1 (34 příspěvků) 17.02.2009, 20:43:35 xxx.xxx.31.24
Dobrý večer.mám takýto problém a dúfam, že mi s mojim rozhodovaním pomôžete.ja mám doma samčeka - senegalca a chcela by som mu dokúpiť kamarátku - samičku.samček je asi 2 a pol ročný a ručne dokrmený.a chcela som sa spýtať aká je asi šanca že ju prijme.môj dôvod na kúpu je aj ten že chodíme do práce a on je doma sám. A ďalej, často tento samček kričí keď nie sme s ním v izbe alebo ma skoro ráno budí,myslíte , že by sa
čiastočne odstránil aj tento problém s kričaním keď budú dvaja?Ďakujem za Vaše názory: s pozdravom lucia
frenzy
frenzy (19 příspěvků) 17.02.2009, 22:31:04 xxx.xxx.102.204
Dobrý večer. To je pre papúcha najlepšie, mať súkmeňovca,prijať ju určite prijme,ale zo začiatku ich treba mať oddelených , tak aby na seba videli a vonku keď budú tak na nich treba dozerať a čo sa týka toho kriku, tieto operené potvorky velmi dobre vedia ako sa dožadovať našej spoločnosti a ako dosiahnúť aby išli z klietky von :) tento problém z kričaním samička neodstráni, veľmi rýchlo zistí o čo ide a určite sa s chuťou pridá :) ... každopádne kúpa samičky je správna voľba a netreba sa obávať, žeby papúch na Vás zanevrel, alebo že prestane pískať, rozprávať... ak Vás mal doteraz rád, tak Vašu spoločnosť bude vyhľadávať aj naďalej a samička bude pozorná žiačka a bude po ňom opakovať zvuky, slová...
anonymní (neregistrovaný) 18.02.2009, 16:45:04 xxx.xxx.221.1
máte ostatný taký istý názor?:-)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.