Aktuálně: 4 955 inzerátů174 115 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Alexandr malý

S.J (neregistrovaný) 20.02.2009, 10:42:09 xxx.xxx.33.122
Dobrý den,chci se zeptat jestli je možno naučit pár slov i papouška,který ma 1.rok,zatím se snaží vnímat řeč,slyší na své jméno,komolí různé zvuky.
A taky bych chtěl znát Váš názor,papoušek je známých a Ti čekají miminko,tak mi ho chtějí prodat,mám strach,aby si zvykl na jiné prostředí.Co mi doporučíte,jít do toho nebo né.Děkuji S.J
anonymní (neregistrovaný) 20.02.2009, 11:31:34 xxx.xxx.6.102
Dobrý den,také máme alexandra,má 1,5 roku a ještě nám toho moc nepředvedl,kromě okusování nábytku.Naučil se napodobovat pískání,ale čekáme až se naučí nějaké to slovíčko,ale je to strašný raubíř.Asi to chce trpělivost.Jestli máte k papouškům aspoň trochu nějaký vztah,tak bych do toho šla,protože záleží hlavně na vás jak se k němu budete chovat.A potom si zvykne rychle.Záleží na vás jestli máte dostatek času se mu věnovat.
anonymní (neregistrovaný) 20.02.2009, 13:22:17 xxx.xxx.30.34
s mluvením je to od kusu někteří se naučí mluvit snadno jiný neřekne nic. S tím přivyknutím na prostředí by neměl být až tak problém, ale bude to chtít hodně péče a věnovat se papouchovi co nejvíc aby stres ze změny byl co nejmenší
anonymní (neregistrovaný) 20.02.2009, 15:35:01 xxx.xxx.33.122
Děkuji za odpověd,já myslím,že to s tím mluvením chce papouška učit od malinka a věnovat se mu.On je ochočený,nebojí se lidi a velice reaguje na mluvení zbystří a naslouchá,tak mi to dodává naději,že ho snad naučím něco a zvykne si u nás.
anonymní (neregistrovaný) 25.02.2009, 13:12:59 xxx.xxx.217.226
dobrý den taky bych do toho šla já mám ročního (dokrmovala jsem si ho takže je to mazel a šikulda) a zatím teda jenom štěká a taky komolí ale držim si palce řikám si že když už umí aspon tohle tak má třeba nějaké nadání:) chce to trpělivost kor u alexů:) takže směle do toho:)).....

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.