Aktuálně: 4 944 inzerátů174 409 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

porod

anonymní (neregistrovaný) 21.02.2009, 20:12:14 xxx.xxx.112.110
chtel jsem se zeptat mam fenu a bohuzel nemam kam ji dat mam jen chliv a mely by rodit koncem brezna mam jen chliv a tam bych ji to pripravil tam aby mela teplo a hlavne hlubokou podestilku a deky a tak.mam ovcacku a neuhlidal jsem ji a utelka k sousedum a ty maji ohare:)zajimava kombinace ale nechci o ty stenatka prijit.poradite mi prosim co mam delat dekuji vam moc
anonymní (neregistrovaný) 22.02.2009, 11:57:56 xxx.xxx.231.126
Naši příbuzní mají jen malou nějakou pouliční fenku ta taky utekla k sousedům a ty měli vlčáka... Dalí jí pelech do chodby, ale ovčačka... To nevím, s velkými psi skučenosti nemám:-(. Snat to nějak zvladnete. Ale drřím palce ;-)
anonymní (neregistrovaný) 17.03.2009, 19:18:14 xxx.xxx.112.110
dobry den blizi se porod me fenky a nemam kam ji dat muze byt v chlive kdyz tam bude mit matraci a okolo slamu?v chlive je 10 stupnu a jsou tam dvere a netahne tam.dekuji moc
anonymní (neregistrovaný) 22.03.2009, 14:11:48 xxx.xxx.59.35
nevím o psi se nezajímám.. ale myslím že by tam být mohla.. nevím ale možná by tam mohlo být tepleji.. ale nedávejte radši na mě... já s porodem nemám zkušenost.. anebo možná by tam mohla rodit.. ale mládata ihned po vylezení na svět dát do něčeho teplejšího.. ale fakt nevím co a jak..
monikamarkesova
monikamarkesova (1 příspěvků) 03.07.2009, 01:54:38 xxx.xxx.186.29
jsem chovatelka no mám několik fen a fena po porodu musí být se štěnátky v teple když má nějaká fenka štěnátka mám je v mísnosti kde je teplo a fenka se štěnátky je v bedně v bedně je vyhřívací dečka a asi 30 stupnů celsia druhý týden teplotu trochu snížím a třetí týden snižím zase teplotu po 3 týdnu dečku vyndám a podle toho jaké je počasí dám štěnátka do kotce s fenou štěnátka odstavuji v 6 týdnu
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.