Aktuálně: 4 983 inzerátů174 033 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Je to možné?

anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 16:15:44 xxx.xxx.59.35
Dobrý den .. vy máte samici a je to možné když koupíte modrou andulku s krémovým nádechem co máte vy a ted si nejsem jist myslím zelenou tak vám vyleze míla ale u té zelené si nejsem jist..
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 19:06:44 xxx.xxx.102.158
Samyci?
Dyt mne chovatel,i děda s mnoholetou praxi s andulkamy řekli že to je samec....!dam jinou foto tady ma tak 4mnesice.!(a jaktože si myslyte že je to samyce kdyt ma modre pod očima?)
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 19:42:44 xxx.xxx.35.177
To vám řekl někdo s dlouholetou praxí že to modré pod očima značí samce? Je to totiž blbost, pohlaví se pozná podle ozobí - to je to nad zobákem. A taky mě to připadá jako samice, ale možná by to chtělo lepší fotku zčela.
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 19:46:21 xxx.xxx.35.177
Tady od téhle bílou ani žlutou s největší pravděpodobností neodchováte, musela by na tu barvu štěpit, a to asi nevíte po jakých je rodičích že? Možné to je /byla by to sice náhoda/ dnes andulky štěpí na kdeco a nikdy nevíte co vám z hnízda vypadne, ale musel byste si dokoupit buď tu bílou nebo žlutou tady k téhle.
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 20:31:21 xxx.xxx.102.158
Ale ono to je takhle. Vzal sem si andulku a ochočil jsem si ju..aby ji nebylo smutno asi za 2mnesice sem ji koupil společníka...Ale ten se neochočil proste ke mne nejevy zajem...a hrozne křičí tak toho co neni ochočeny tak toho dam ven(teda az se oteplí) a koupim mu samičku...a potom jak budou myt mlade tak si jedno dokrmim a budou mazli oba dva...ale foto toho druheho nemam tak sem davam toho ochočeného sou uplne ste jní ale je to samec ma modre (uplne modre ozibí) a chcet byc z neho pravje bilou nebo žlutou andulku...
A rodiče byly zelená a modrá.
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 21:07:30 xxx.xxx.35.177
Nechci aby to vyznělo hrubě, ale ste docela naivní člověk a máte pravděpodobně velmi zkreslené představy o dokrmování. Právě tací jako jste vy pak píší na fora dotazy typu odebral jsem mládě co mám dělat. Už si nějak matně vybavuji, že ste sem dával dotaz ohledně andulky kterou chcete dát pryč a spousta lidí vám to rozmlouvala. Sem doma co?
anonymní (neregistrovaný) 10.03.2009, 10:55:12 xxx.xxx.35.177
Je to pár. Můžu se zeptet to ste je opravdu rozdělil jen kvůli tomu že k té neochočené chtete koupit novýho, odchovat mladé a jedno dokrmit? Vám bych neprodala ani brbo !!!
anonymní (neregistrovaný) 10.03.2009, 10:58:04 xxx.xxx.102.158
Oni jeste nejsou rozdelení...Ja sem jen o tom uvažoval...
Ale ted ste my to vyvratily že je to špatná volba tak ej encham spolu...(a ta ochočená andulka to je vravje Čiko a to je samice.)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.