Aktuálně: 4 958 inzerátů174 169 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Šípky,těstoviny,mrkev...

lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 10.03.2009, 18:18:37 xxx.xxx.152.241
Ahoj ráda bych se chtěla ujistit zda je to pravda co jsem četla v knize o korelách a andulkách,chovám společně oba druhy ve venkovní voliéře a četla jsem že mohou jak korely tak andulky šípky,těstoviny,mrkev....a mnoho dalšího mohl by mi někdo napsat co vše mohou korely a andulky co jim mohu jako tzv.mňamku dávat a v jakém množství?????abych jím tím neublížila mooooc vám všem děkuji za odpověď a přeji hezký večer ahojím Mirča
anonymní (neregistrovaný) 10.03.2009, 18:31:02 xxx.xxx.35.177
o těstovinách slyším poprvé, ale když se nad tím člověk zamyslí, tak proč by ne že? V šípkách je velké množství vitamínů, to jedí i divocí ptáci, stejně tak můžete dávat jeřabiny, ty ptáci milují.
Mrkev je u mě samozřejmostí, automaticky ji strouhám do míchanice min. 4x do týdne v sezoně. můžete podávat prakticky cokoli, velice rádi přijímají také jabka, moji i papriky, rajčata, kadlátky, jahody, kivi, pomeranče. Co vím tak jediné nebezpečné - smrtelné - je avokádo.
někteří ptáci si na nové ovoce nebo zeleninu zvykají velice pomalu, je potřeba to zkoušet pořád dokola.
Pokud máte pár který vám i hnízdí, tak ovoce a zelen. je doslova nutnost, zdroj vitamínů.
anonymní (neregistrovaný) 10.03.2009, 18:31:49 xxx.xxx.35.177
Ještě jsem zapomněla strašně rádi mají uvařenou rýži
cone
cone (1412 příspěvků) 10.03.2009, 18:56:21 xxx.xxx.85.196
Vařené těstoviny mi některé páry papoušků berou, jiné o těstoviny zájem neprojeví. Mezi nejoblíbenější doplňky u mých papoušků patří jeřabiny / červené i černé / a hlavně plody všech druhů hlohu.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.