Aktuálně: 4 979 inzerátů174 017 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Výletové okna+příčky z cetris

Kamil (neregistrovaný) 12.03.2009, 15:52:40 xxx.xxx.24.173
Prosím Vás, mám hotovou hrubou stavbu voliér-momentálně plánuji jak dál a samozřejmě mám spoustu problémů:
- mohl by někdo poradit jak nejpraktičtěji udělat výletová okna (eventuelně připojit foto)
- jako příčky chci použít cetris desky, ale nevím jakou tloušťku použít(uvažuji o 12 nebo 14 mm)-mám trochu obavy aby nebyl problém s přiděláním bidel a budek tak aby to desky dlouhodobě vydržely. A pokud někdo použil tyto desky jakým způsobem je montoval-použil hliníkové L ?? Pokud někdo tyto desky použil byl mych moc rád, kdyby mi poslal kontakt a já bych se obrátil s některými konkrétními dotazy.
- jakým praktickým způsobem vyřešit vyspádování venkovní části voliéry tak, aby se po dešti netvořily kaluže apod.
-jak řešíte svícení v zimním období-existuje nějaký "systém" pro postupné zhasínání??
Dotazů by bylo samozřejmě hodně-děkuji za každou praktickou radu. Stavím voliéry poprvé a zřejmě naposledy a samozřejmě nejvíce problémů a chyb se objeví až v praktickém užívání, takže těmito pro někoho hloupými dotazy chci předejít nedostatkům.
Za všechny nápady a vychytávky+fotografie děkuji !!!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.