Aktuálně: 4 978 inzerátů174 015 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Stavba voliéry

Kamil (neregistrovaný) 14.03.2009, 11:06:31 xxx.xxx.24.173
Prosím Vás, mám hotovou hrubou stavbu voliér-momentálně plánuji jak dál a samozřejmě mám spoustu problémů:
- mohl by někdo poradit jak nejpraktičtěji udělat výletová okna (eventuelně připojit foto)
- jako příčky chci použít cetris desky, ale nevím jakou tloušťku použít(uvažuji o 12 nebo 14 mm)-mám trochu obavy aby nebyl problém s přiděláním bidel a budek tak aby to desky dlouhodobě vydržely. A pokud někdo použil tyto desky jakým způsobem je montoval-použil hliníkové L ?? Pokud někdo tyto desky použil byl mych moc rád, kdyby mi poslal kontakt a já bych se obrátil s některými konkrétními dotazy.
- jakým praktickým způsobem vyřešit vyspádování venkovní části voliéry tak, aby se po dešti netvořily kaluže apod.
-jak řešíte svícení v zimním období-existuje nějaký "systém" pro postupné zhasínání??
Dotazů by bylo samozřejmě hodně-děkuji za každou praktickou radu. Stavím voliéry poprvé a zřejmě naposledy a samozřejmě nejvíce problémů a chyb se objeví až v praktickém užívání, takže těmito pro někoho hloupými dotazy chci předejít nedostatkům.
Za všechny nápady a vychytávky+fotografie děkuji !!!
anonymní (neregistrovaný) 14.03.2009, 14:57:52 xxx.xxx.93.251
tak odpoved aspon na neco. spad si muzete udelat sam smerem od volier. K tomu sviceni. Existuji stmivace, ktere pomalu zhasinaji svetlo. Vyletova okna jsem videl bud ze shora zasupovaci, nebo jak mam ja otviraci nahoru. Kdyz si date na netu do vyhledavace stvaba volier, nebo foto volier, urcite najdete plno inspirace.
Kamil (neregistrovaný) 14.03.2009, 16:22:10 xxx.xxx.24.173
Abych řekl pravdu-prošel jsem na internetu spousty stránek, ale fotky jsou většinou zdálky a praktické řešení z toho člověk moc nevyčte-nejsem totiž moc technicky založený.Připojuji fotku té stavby.. Každopádně díky za reakci.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 15.03.2009, 12:56:58 xxx.xxx.93.251
mate to moc hezke. Tak jsem zapatral jeste v pc a nasel jsem nejake fotky, tak snad vam pomuzou.
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.