Aktuálně: 4 983 inzerátů174 038 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Andulky

anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 08:19:52 xxx.xxx.143.249
Dobrý den.
Andulky chovám v létě venkua zimě v mísnůstceš o cca.5-20C(v zimě. topí e tam) po té co i záhodně uletěl můj miášek zještě jedním samečkem a párečkem zebřičkem(chyba v budce otvor byl moc velký takže andulky mohly ulewtět už jsrm to zpravila) zůstaly mi ve voliéře pouzze tři samičky z jedním samečkem. nevšimla jsem sipáru spíš jsou to samotáři všichni ale posledních pár dní žlutá andulka POŘÁDs sedí v budce nevylézá ani na krmení vůbec prostě nic.. jenom u bodky na bydlo sedí sameček dneska byl s ní v budce myslíte si že tm má vajjíčka?
anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 09:03:00 xxx.xxx.0.70
TAk se tam podívejte a uvidíte , jinak to není dobrá kombinace 3 samičky a jeden sameček . Zbylé samičky dejte do druhé voliery .
anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 12:08:31 xxx.xxx.35.177
Přesně tak, nechte v kleci jen pár, protože pokud tam máte vajíčka tak se tam moc dlouho neohřejou, osattní samice je zlikvidují. V hejnu nesmí být jedna jediná lichá samice
Snakeeys
Snakeeys (38 příspěvků) 20.03.2009, 13:37:53 xxx.xxx.68.118
Nebo můžete dokoupit samečky k těm ostatním samicím. Pokud budou mít možnost utvořit páry tak by to neměl být problém. Ale pozor na dostatek budek pokud nebudou mít dost budek na výběr( na tři páry aspoň 4 až 5 budek) mohou začít šarvátky o obsazenou budku a mohou si na vzájem povyhazovat vajíčka a v horším případě i navzájem ublížit.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.