Aktuálně: 4 943 inzerátů174 361 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

velikost klece

anonymní (neregistrovaný) 01.04.2009, 23:26:07 xxx.xxx.33.122
Chci poradit,mám klec vel-43X43X76 můžu do ní dát papouška Senegalského,nebo Alexandra malého-samozřejmě bude často puštěn na volno.S.S
anonymní (neregistrovaný) 01.04.2009, 23:52:42 xxx.xxx.35.177
Byl by to asi chudák ... vždyť by jen postával na jednom místě a nemohl se ani pořádně pohnout. a co je to často pouštěl ven? stejně by na vás třeba několik hodin musel čekat než příjdete z práce. Upřímně - pro zebřičky mám klece ještě o pár cenťáků vetší /jen přes zimu/ a už na yt je to málo, natožtak senegalec
anonymní (neregistrovaný) 02.04.2009, 06:13:32 xxx.xxx.69.160
Víte jak vypadá senegalec? Běžte se na něj někam podívat, protože to co uvádíte za míry na klec není ani možné, že to můžete myslet vážně. Napřed si našetřete na pořádnou klec a potom kupujte papouška. A nebo kupte vycpaného, ten se do té klece vejde. Rozměry MINIMÁLNÍ pro senegalce jsou 150 x 70 x 150 A to ho z takové klece musíte pouštět alespoň napůl dne. A taky si uvědomte, že senegalec žije 40 let. Bude vás to po deseti letech bavit se mu každý den věnovat?
anonymní (neregistrovaný) 02.04.2009, 07:06:01 xxx.xxx.143.249
Prominte ale NEMUSÍTE BÝT VŠICHNI TAKOVÝ HRUBÝ tady ten pán např. nevěděl kde se chová a fřebva si ho ani nechtěl koupit a jen tak e ptal když máte několikalettý skzšenosti je jasný že toímu rozumíte.
ale asi vám ni já nepomhu i když doma senegalce chovám. min. rozměrs pro něho jsou 100X100X80 min!!
já chovám senegalce pškně dlouho a myslm si že ten alexandr by sbad... no spíš ne alexandra by ste mohl skusit jelikož alexand je celkem nenáročný ale asi má kolega předemnou pravdu. nejdřív si našetřete na úpřádmou lkůec klidně z bazaru a pak su kupte paouška
marat
marat (282 příspěvků) 02.04.2009, 09:29:52 xxx.xxx.176.35
Když chcete papouška chovat, on se potřebuje prolítnou trochu v kleci, proto vaše rozměry klece to byl april nebo co?? Nedovedu si to ani představit..
anonymní (neregistrovaný) 02.04.2009, 10:27:41 xxx.xxx.15.194
Lidi proboha přestáváte chápat od čeho tady ta diskuze slouží. Někdo chce začít chovat a nemá prozatím žádné zkušenosti tak se zeptá. Vy staří pardálové přece všechno víte od narození, tak vám některé dotazy přijdou hloupé. Pokud nechcete poskytnout plnohodnotnou odpověď ta se diskuze NEZAPOJUJTE !!! Znechucujete lidem chov. viz 3 příspěvek
anonymní (neregistrovaný) 02.04.2009, 12:00:12 xxx.xxx.35.177
Vážení, na to nemusíte mít za sebou několik let chování ex. ptactva abyste poznal, že tahle klec je až nechutně malá. Zprominutím, to pozná i můj pětiletý synovec že ten pták by se tam tak trochu nevlezl.
anonymní (neregistrovaný) 02.04.2009, 20:50:49 xxx.xxx.93.212
Neříkejte mi, že zadavatel nikdy neviděl senegalského papouška a jeho roztažená křídla. A pak s těmi křídly papoušek zamává a bude chtít v kleci vzlétnout. Je to něco podobného kdybych se zeptala akvaristy jestli můžu dát do akvária kam se vejdou skaláry třeba kapra. Nikdo se nikomu nechce posmívat ani nějak napadat, ale přece jsou věci úplně logické, kde jsou určité otázky dané tak, aby na ně lidi odpovídali soudně. Ale na něco se rozumně odpovědět nedá. A jestli zadavatel senegalského papouška nikdy neviděl, tak ať se na něho jde napřed někam podívat a sám snad uzná, že míry klece které uvádí přivádí chovatele jen k poťouchlé odpovědi.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.