Aktuálně: 4 929 inzerátů174 536 diskuzních příspěvků17 754 uživatelů

Andulky

Dušilova (neregistrovaný) 05.04.2009, 13:45:17 xxx.xxx.123.134
Dobry den prosim o radu,mam osm páru andulek a pravidelně hnízdí ale už se mi parkrat stalo že některé mlade bohužel nepřežilo.Nevím čím to je nikdy se to nestavalo až poslední dobou,mladí jsou ruzného stáří.Děkuji za radu LIBA
anonymní (neregistrovaný) 05.04.2009, 13:58:46 xxx.xxx.35.177
takové úhyny nejsou normální, jediné řešení - dej na pitvu, stojí to pár kaček (oproti možnému výdělku) a máš po starostech, tady nikdo věštit neumí, příčin ti můžu napsat kolik chceš a nic ti to nevyřeší, vše jsou jen spekulace... Ev.
marat
marat (282 příspěvků) 05.04.2009, 15:15:52 xxx.xxx.176.35
Mě taky někdy uhyne mladý, ale většinou nejmladší rosela nebo zpěvák. Podle mě když se vylíhne jako poslední a už jsou v hnizdě 4větší mladý, tak má těší se ozvat o krmení... Vypadá to, že starší papoušci se krmení zakřiči, boužel ne na každýho se dostane stejnou měrou.. Nebo můžou nejmladší mládě v budce ušlapat..
dušilova liba (neregistrovaný) 06.04.2009, 10:40:31 xxx.xxx.123.134
Děkuji za odpovědi/ne všichni to dělají kvuli výdělku/
LIBA
anonymní (neregistrovaný) 06.04.2009, 11:28:16 xxx.xxx.35.177
Pokud jsou mladé různého stáří, tak to rozhodně není ušlapáním. při každodenní kontrolách jsem loni objevila jen dvě jednodenní mladé, jinak naprosto žádné úhyny, mladších, starších žádné - ze 70 ks, a takto je to rok od roku staejné. můžete mít cokoli v chovu, prostě to není normální. To že napíšu že pitva stojí pár kaček ve srovnání s možným výdělkem, tak to myslím naprosto normálně, spousta lidí se totiž řekne že kvůli nebude investovat a neuvědomusí si, že díky pitvě by vymizeli úhyny a že se jim to vlasrně vyplatí, ptáky nelze chovat kvůli výdělku, musí to být srdeční záležitost, jinka to nejde. pokud dáte na pitvu máte po problému a víte na čem jste, pak můžete zahájit příp. léčbu.
dušilova
dušilova (67 příspěvků) 06.04.2009, 13:26:26 xxx.xxx.123.134
Děkuji pro mě je to spíš ta srdeční zaležitost,sednout si mezi ně a pozorovat je ,hned je mi lépe.Jsem vděčna za radu a budu stým něco dělat DěkujiLIBA

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.