Aktuálně: 4 956 inzerátů174 112 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Rhodéský ridgeback

Martina (neregistrovaný) 23.06.2007, 11:26:34 xxx.xxx.25.181
Ahojte! Zítra si jedeme pro štěňátko - fenečku RR. Vybrali jsme jí jméno GOLDIE - myslím si, že přesně takové jméno se pro ní hodí, jelikož je z celého vrhu ta zlatá - ta naše. Ve čtvrtek jsem dostala knížku o RR, jsou v ní opravdu zajímavé informace a dá se říci že i postup jak zacházet s pejskem od štěněte až po dospělého psa, včetně popisu příčin a výskytu nemocí, historie plemene, výchově a socializace psa, dále samozřejmě výživa psa, výstavy, sporty, soutěže...

Pokud budete mít někdo zajímavé informace k tomuto plemeni, nebo zda dokonce RR vlastníte, ráda se dozvím něco z vlastních zkušeností chovatelů.
anonymní (neregistrovaný) 15.01.2009, 23:07:58 xxx.xxx.110.230
Můj syn má sedmiletou Tesinku. Je to moc zajímavá rasa. Je moc chytrá. Je moc poslušná, ale když jí dáte povel přemýšlí jestli jo nebo ne.Vychoval jí dobře, ale nevycvičil,jako já cvičím tříletou velkou kníračku.Je to jiná rasa. Buďte hlavně důslední a budete mít z pejska radost a to vám moc přeji.
Obrázek
Gladiator (neregistrovaný) 24.02.2024, 19:58:45 xxx.xxx.99.226

Trpí Rhodeský ridgeback na některé nemoci nebo vady víc než jiná podobně vleká plemena? Děkuji.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.