Aktuálně: 4 923 inzerátů174 509 diskuzních příspěvků17 753 uživatelů

Křepelky

anonymní (neregistrovaný) 06.04.2009, 20:10:54 xxx.xxx.143.249
chtěla bych se zeptat jak často a při jakých podmínkách samičma hnízdí. děkuji
anonymní (neregistrovaný) 06.04.2009, 21:11:11 xxx.xxx.35.177
V nějakém tématu je pěkná rada a odkaz na stránky kde je psáno hodně o tomto druhu, bude lepší si to pročíst, kdy jsou pohlavně dospělé, co žerou atd. pak až přemýšlet nad vajíčky, je docela logické že se musí krmit pestře, ne jen aby čekali co ostatním ptákům odpadně od huby
anonymní (neregistrovaný) 07.04.2009, 08:05:01 xxx.xxx.81.219
Tak vám fandím!! To co uvádím dál není na vás ale obecně pro zadavatele dotazů.
Po tom extempóre v dotazech a odpovědích celkem nechci neregistrovaným odpovídat, aby mi zase nebylo nadáváno do blbců. Pokud se do fóra přihlásíte plným jménem tak napíšu víc a též pod plným jménem. Lidem nepřihlášeným ale odpovídat po těch zkušenostech z urážkami nebudu. Pro věcnou a konkrétní diskusi je člověk rád, když ví, s kým diskutuje, aby ve finále zadavatel nenapsal, že vlastně nic vědět nechtěl, protože má známého veterináře.
anonymní (neregistrovaný) 07.04.2009, 21:57:36 xxx.xxx.16.33
slecna je tkadlena, co pracuje 10 minut od domova, ma pritele veterinare, doma neopereneho kohoutka, co ji ho maminka privrela do dveri, krmi ho strouhankou a rada by vedela, kdy ji zacnou cerstve koupene krepelky snaset snusky vajec. ale vsechno o chovu si uz predem zjistila :D
anonymní (neregistrovaný) 08.04.2009, 13:07:16 xxx.xxx.143.249
Pro posledního neregistrovaného: cože??
já nevím očem mluvíte. mám doma křepelky přes dva měsíce a zajímalo by mě kdy budou hnízdit je to páreček.
a c jako? přítele nemám protže nejsem plnolettá tudíž nemůžu být tkadlena. laskavě si přestante vymýšlet. a nekrmím strouhankou nýbržšrotem a granuly pro křepelky a přidávám čas od času mrkev,jablko a jié pochoutky
Marty (neregistrovaný) 08.04.2009, 14:17:42 xxx.xxx.249.60
Z toho si nic nedělej, tady si jen kolega vystřelil z přízpěvku o křepelkách níže. Tam jsem také napsal nějaké rady, tak si je můžeš přečíst.

Jinak si zkus zadat do googlu "zbyňkovy křepelky" a mělo by ti to najít pěknou stránku o křepelkách. Doufám, že mluvíme o křpelkách čínských, ale i kdyby ne, nároky budou stejné.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.