Aktuálně: 4 878 inzerátů174 856 diskuzních příspěvků17 758 uživatelů

Mládě kohouta

anonymní (neregistrovaný) 06.04.2009, 20:15:12 xxx.xxx.143.249
Dobrý den. kouila jsem si kohota mládátko. vše dopředu jsem si již zjistila. kohoutek byl jako v bavlnce pravidleně jsem doklížela bay jedl a spal taky hodně pije je o ještě kuřátečko. No včera jsem boužel musela do práce a tak kohoutka hlídala maminka která ovšem neopatrností otevřela dveřenásilím. malí kohoutek často vylézá z domečku a pod dvěřmi mu skřípla nohu a kohoutek kulhá. tak moc že ty přední prstíky nemůžena rovnat já nevím co s ním mám dělat a zajímalo by mě jestly se vyléčí. díky a odpověd
anonymní (neregistrovaný) 07.04.2009, 15:20:30 xxx.xxx.148.145
bjěšte k veterináři a ten je amputuje nebo řekne co dál
Marty (neregistrovaný) 08.04.2009, 14:27:44 xxx.xxx.249.60
prosím nazývejte zvířata pravými jmény, nebo se alespoň podepisujte. Člověk pak neví o čem je řeč, ikdyž si to zkouším domyslet. Máte na mysli kohoutka křepelky, slepice nebo snad bažanta? Jestli se jedná pořád o tu samou křepelku, jako tu "co ji krmí strouhankou", proč to nenapíšete do té diskuze a otvíráte novou? Pokud se jedná o úplně jiný případ, tak to promiňte.
anonymní (neregistrovaný) 08.04.2009, 19:12:04 xxx.xxx.143.249
Ne já myslím o obyčejného kouhouta od slepice. u veterináře jsem byla. naštěstí to neměl zlomené asi ho to jen odně bolelo. veterinář mi doporučil abych za ním nechodila a krmil jej někdo jiný protže když tam příjdu já pípá a vyéza a neměl by si tu nohu vysiovat. no..
jsem moc ráda jak to dopadlo. a strouhanku mu dávám takjy NĚKDY asi 1X týdnně a do šrotu mu přidávám krkev.
anonymní (neregistrovaný) 08.04.2009, 19:12:57 xxx.xxx.143.249
Ano jedná se o jiný případ. já sice křepelky chovám taky ale mládata nemám mám jen dvě staré křepelky kterří jsou moji mazlíčc. :D mladé jsem nikdy neměla ani po nich netoužím protže vím že je s tím hodně práce

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.