Aktuálně: 4 060 inzerátů199 813 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Klobání

anonymní (neregistrovaný) 09.04.2009, 18:20:48 xxx.xxx.231.126
Ahoj, mám 7 měsíční andulku, a poslední dobou nás začíná klobat, když si ho beru z bidla, i když nám jen tak sedí na ruce, tak ho něco napadne a začne nás pro nic za nic klobat. Poraďte jak ho to mám odnaučit. Díky.
anonymní (neregistrovaný) 02.07.2009, 06:59:25 xxx.xxx.23.1
Ahoj, naše andulka (6 měsíců)taky klobe a docela to i bolí. Bohužel, jsem se ptala ve zverimexu a bylo mi řečeno, že se nedá nic dělat. Třeba až bude starší se to zlepší a nebo se to může i zhoršit. Dcera ji už nechce ani pouštět z klece, protože se jí bojí.
anonymní (neregistrovaný) 02.07.2009, 10:38:49 xxx.xxx.15.194
Neptejte se ve zverimexu, ale zkušených chovatelů. Ve zveráči nejsou ! Odstranit se to za určitých podmínek dá.
http://papousci.chovzvirat.com/diskuzni-forum/kategorie-1/tema-4133/
Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 02.07.2009, 10:57:16 xxx.xxx.151.22
během několika měsíců jí to přejde, nebude to hned ale po dosažení dospělého věku to začne pomalu postupně odeznívat, stává se to u ručně dokrmených jedinců i občas u nedokrmených, toto chování není nikdy navždy
Orina (neregistrovaný) 02.07.2009, 15:07:50 xxx.xxx.78.110
Ale jo, je to navždy a ke mně se takové andulky dostávají, když si s nimi lidi nevědí rady. Jsou už třeba tříleté. Většinou to dělají samičky. Jediná rada je brát andulku místo na prst na klacík, hrát si s ní s mřížkovaným balonkem a po chvíli hru ukončit, než to přestane bavit andulku a začne dělat lotroviny a vrátit ji zpět do klece. Tak si zvykne, že pokud je puštěná bude nějaká zábava a na nějakí kobání si ani nevzpomene. Důležité je abyste měli na hraní s andulkou dostatek času. Jedině tak se nežádoucích návyků zbavíte.
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.