Aktuálně: 4 886 inzerátů174 997 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

koupani

anonymní (neregistrovaný) 12.04.2009, 23:53:37 xxx.xxx.244.34
Ahoj,mam jen takovej dotaz!Několikrat se tady psalo,že korala nebo i jiny druh,potřebuji koupani.Mam doma asi 4 měsice korelu,ma pořad dostatek možnosti se koupat,ale on na to doslova prdi,napije se asi tak maximalně 3krat denně a to je vše.Přitom ma velkou nadobu na piti i mu davam do klece občas vaničku,ale on se boji.Musim taky řict,že muj Roky se boji všeho noveho v kleci,ale je ochočeny.což mě trvalo doslova chvilku.vim je to asi malichernost,ale zajimalo by mě jestli je to pro korely duležite,to koupani.Nedavno jsem zkoušela ho dat pod kohoutek z vodou,libilo se mu to,ale bal se pořadně vykoupat!Tak prosim někoho o nazor!!Ještě jedna věc,co vše co ted i jindy roste venku zeleneho mužu korely davat diky
Lenka (neregistrovaný) 13.04.2009, 08:23:43 xxx.xxx.15.194
Tak ho zkuste třeba postříkat vlažnou vodou z rozprašovače na květiny,našim andulám se toto líbí nejvíc,ale opatrně když se bude bát přestante!Jinak venku je ted spoustu vhodné zeleně,já dávám třeba medunku,mátu, jetel,kokošku,sedmikrásky,listy pampelišek........a všechno toto můžete podávat vlhké,protože ptáci se ve vlhkých listech taky rádi koupou:-))))

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.