Aktuálně: 4 958 inzerátů174 169 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Korela - podávání léků

Mirek (neregistrovaný) 14.04.2009, 14:05:46 xxx.xxx.29.187
Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat, jakou nejúčinější metodu podávání léků používáte a funguje. Jde mi hlavně o tvrdé prášky. Momentálně zápasím s mojí chocholato samičkou o podávání. Udělal se jí ošklivej hnis na nožičce, tak dostala prášek na bolest a prášek na odehnání toho svinstva. Po konzultaci s doktorkou, voda není idealní, rozdrcené prášky končí úplně na dně, čili to ani nevypije. Tak prý třeba na piškot, ten má vynikající sací vlastnost, ale tady narážíme zase na jiný problém a to ten, že já jí nikdy piškoty nedával. Takže je silně nedůvěřivá a potom co dotoho ďobne a cítí trochu ten prášek se jí ani nedivím. Co vím určitě tak miluje sýry, tak snad zkusit rozmíchat to v taveným...??? Jaké máte zkušenosti Vy?
Petra P. (neregistrovaný) 14.04.2009, 15:10:53 xxx.xxx.12.33
Mám stejný problém, veterinář předepsal mojí korelce lék ve formě pasty. Ze začátku to trochu snědla na vyloupané slunečnici, ale teď už mě prokoukla a nechce to jíst na žádné laskomině. Jakmile to ucítí na jazyku odchází.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.