Aktuálně: 4 985 inzerátů174 060 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Ahojky.

anonymní (neregistrovaný) 14.04.2009, 19:54:51 xxx.xxx.143.249
Píšu informace pro pár lidiček co mi poradily ohledně toho mladého kohouta.
Kohout se má výborně. Roste mu hřebíne a začíná klovat a hlavně létat. Klec pro králíka o rozměrech 1mX90cmx1m je mu malý:D a to je vysoký necelích 10 cm.
Zjistilůa jsem že zbožnuje písek a rád se ním prodí. Dřív za mnou chodil a vyskakoval mi na ruku joa andulka ale už je většítak už za mnou moc nechodí ale na ruku občas jde
Ráno mně budí v 6:25
Kohoua jsem se ujala z vědomím že není možné jej odchovat. Já z něj vychovala krásného chlapa. Za pár měsíců už snad bude dospal ía já jsem jedné paní slíbila nakrití jejich slepic. Tedy vypujčení kohuta za Da měsíce. Nevím jak to bez něj vydržím ale za týden jedeme na burzu a TAK JSEM se rozhodla mu koupit kamaráda nebo kamarádku. se ještě uvidí.
A to my každý říkal že bez vybavení (i vwterinář) a bez praxe není ani jedná šance že i odbornému chovately to dá zabrat. No já stíhám práci i jeho.
Dneska bveterinář tvrdí že to je zázrak. Každý týden s ním jezdím na kontroly...
Děkuji lidem co mi pomohly.. snad vám to někdy oplatím.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.