Aktuálně: 4 977 inzerátů173 985 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Vaječnice

Vena (neregistrovaný) 22.04.2009, 15:39:24 xxx.xxx.160.5
ahoj chtel bych se zeptat jestli do vaječnice mužu dat korelam a penantum nějake ovoce nebo jestli máte nějaký jiny recept.
anonymní (neregistrovaný) 22.04.2009, 15:43:12 xxx.xxx.35.177
základ je vajíčko + mrkev + strouhanka, pak si tam dej co chceš
anonymní (neregistrovaný) 22.04.2009, 15:49:16 xxx.xxx.90.148
základ je vajíčka natvrdo i se skořápkou vař.15 min nastrouhat skořápku rozdrtit strouhanka mrkev , někdy přidám i nat mrkve ,nebo nasekanou pampelišku ptačinec dá se i jabko přistrouhat větším nasekat nebo přimíchat naklíčené zrniny....může se přidat tvaroh ... strouhankou potom doladit celou směs aby moc nelepila...... osobně ted dělám míchanici jen z piškotů - kupované vaj míchanice a mrkve ,-případně přidám trochu naklíčeného a neco zeleného co zrovna je po ruce ..ptačinec pampeliška nat mrkve...
libca83 (neregistrovaný) 25.04.2009, 11:18:40 xxx.xxx.72.48
Taky jsem to tak udělala.nastrouhala jsem mrkev,jablko,piškoty,pampelišku,strouhanku a samozřejmě vajíčko.Co jsem hledala na webu tak tam dávají i písek
anonymní (neregistrovaný) 25.04.2009, 11:44:05 xxx.xxx.35.177
MÍCHANICE SE SKLÁDÁ JEN S VAJÍČKA, MRKVE A STROUHANKY - TO JE ZÁKLAD - PAK SI TAM HOĎTE CO CHTETE ...

Osobně podávám to "pak si tam hoďte co chcete" zvlášť, nemusím nic složitě krájet a míchanici nedělám půl hodiny. navíc když operu nějaký zelený, salát, žabinec ... a hoím jim to na zem vedle tak se v tom koupou.
Míchanici po třeba dvou hodinách v parnu musíte vyhodit, a s ní vyhodíte právě i ty nesežrané věci co tam přimícháte, já to neřeším, vyhodím míchanici a hodím jim to zelené třeba pak. Zkrátka se mi tohle zdá víc logické ...
anonymní (neregistrovaný) 25.04.2009, 12:21:50 xxx.xxx.6.158
Přesně tímhle způsobem to dělám i já. Dá to velkou práci vše krájet a strouhat. Však ptáci si poradí s nenastrouhaným jabkem či mrkví. Taky zelené si dami natrhají. V přírodě jim to taky nikdo nestrouhá.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.