Aktuálně: 4 958 inzerátů174 159 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

alexandr maly chovani ?

anonymní (neregistrovaný) 25.04.2009, 21:10:52 xxx.xxx.112.110
mam ted tri alexandry male nechapu chovani ani jednoho.mela jsem a mam samici a dokoupila jsem mladeho samce 1,5 roku a mam jeste stejne stareho?ale co to je nevim.jak bych to popsala.zluta samice mi utoci na zeleneho na noveho,to se da pochodpit brani si teritorium ale proc mi modra utoci na samici kdyz spolu byly 1.5 a nic si nedely?a zelena mi furt leze za modrou/rym.kdyz byl zeleny u modreho/re tak modre se zuzovaly zornicky a rozsirovaly.nikdi to nedelal.nevite proc se tak chovaji.jinak fakt ty dva zluta a modra spolu zadne spory ze ten rok a pul nemely.jen se teda nejak nezblizily kazda sedela na jedne strane a nic.nijak se nepraly a nehonily.proste se ignorovaly jen jsem tam dala toho noveho tak se najednou znaji:)neporadi te mi nekdo.co to vlastne ta ten modry alex je?
anonymní (neregistrovaný) 26.04.2009, 12:27:49 xxx.xxx.112.110
dobre odpoledne poradi mi nekdo s jejich chovani i kdyz asi treba taky nekdo nevi
anonymní (neregistrovaný) 29.04.2009, 10:27:22 xxx.xxx.60.140
Musíte všechny Alexandry dát (pohromadě) na pár dnů do úplně jiného jiného prostředí. Potom je vraťte opět pohromadě do stejné klece (voliéry). Měli by přestat.
anonymní (neregistrovaný) 29.04.2009, 11:20:28 xxx.xxx.112.110
no uz se to uklidnilo a jsem rada a asi jsem zjistila ze i ma modra je samce podle chovani zeleneho

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.