Aktuálně: 4 928 inzerátů174 531 diskuzních příspěvků17 753 uživatelů

neoféma tyrkysová

anonymní (neregistrovaný) 26.04.2009, 15:57:03 xxx.xxx.32.66
ahoj, před pár týdny jsem si pořídila párek neofém tyrkysových. Zařídila jsem jim voliérku, mají tam i budku s hoblinami. na dně mají v jedné části zásuvku s pískem, v druhé části papír. Měli k dispozici i květináč se vzrostlým obilím. abych podpořila zájem o hnízdění, začala jsem je pestře krmit - dostávali klíčené zrní, vaječnou míchanici (mrkev, vejce, strouhanka) - někdy i s uvařenou mraženou zeleninou- čerstvé větve s listy na okus a zelené krmení, jenže poté, co jsem je začala takhle krmit, začala mít samička problémy - u řitního otvoru jí zůstával trus i několik dní. Když to spadlo tak se problém opakoval. Přitom byl sameček v pohodě. pak jsem opět přešla na suchou stravu za domněnky že na to nebyla zvyklá a že je třeba ji začít postupně zvykat. několik dní se to zdálo být dobré, ale teď se jí to zase udělalo. už si s tím nevím rady. a k veterináři se mi s tím nechce, takže prosím, pokud s tím máte někdo zkušenosti, tak mi prosím napište. Předem mockrát díky za odpověď.
anonymní (neregistrovaný) 26.04.2009, 17:37:25 xxx.xxx.32.66
taky bych uvítala jakékoli jiné rady a zkušenosti ohledně neofém. Díky.
anonymní (neregistrovaný) 27.04.2009, 07:50:46 xxx.xxx.37.132
nechce sa ti ist k veterinarovi??? chudak papagaj.......keby si bola chora ti a nikomu bi sa nechcelo ist s tebou do nemocnice? ved je to zivi tvor preboha
anonymní (neregistrovaný) 27.04.2009, 15:46:14 xxx.xxx.32.66
kdyby to bylo nutny tak bych s nim šla, jenže to zas tak akutní neni, nechci ho zbytečně stresovat, to by to snim bylo jeste horsi, jenom bych byla rada kdyby mi nekdo poradil jak je mam krmit nebo cim to muze byt. zadne znamky nemoci nejevi, chova se uplne normalne, je cila, ziva, jen je trochu straspytel. se sameckem se normalne krmi, zkratka je jako rybicka...
anonymní (neregistrovaný) 06.05.2009, 13:11:40 xxx.xxx.32.66
už je to dobrý..., dokonce to vypadá že budou hnízdit :-D :-D

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.