Aktuálně: 4 985 inzerátů174 060 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

JSEM NEREGISTROVANA

SARKA (neregistrovaný) 03.05.2009, 17:55:12 xxx.xxx.99.1
ja se vzdy podepisu i kdyz sem neregistrovana tak to snad neni stejny ne?sarka,nemam cas ani duvod se registrovat tak jak to je?
Orina
Orina (227 příspěvků) 03.05.2009, 20:03:02 xxx.xxx.77.165
Co se týká času na registraci, tak to je to samé, jako když napíšete dvě věty do příspěvku. A co se týká chuti do registrace, tak to je někdy proto, že si člověk přečte co druhý chová aniž by se ho musel mailem ptát, ale mail se v diskusi stejně neuvádí, tak není ani kam napsat. A pak když někdo napíše do registrace svůj věk tak tázající se ví, jestli komunikuje se studentem nebo s důchodcem. Předpokládá se tedy, že starší člověk, který v příspěvku uvádí nějaké druhy co chová, má delší dobu zkušenosti z chovem a může odpovědět na nějaké dotazy lépe než třeba dvanáctiletý mladík, který s chovem začíná.
kajik (neregistrovaný) 03.05.2009, 22:36:00 xxx.xxx.93.251
kdyz uz je rec o te registraci, neslo by udelat, aby jsem byl automaticky prihlasen, pri kazde navsteve tohoto fora ?
Orina (neregistrovaný) 04.05.2009, 09:46:19 xxx.xxx.99.38
To je fakt, ale už hovořím s panem Novákem, který chová určitý druh papoušků. Protože jsem chovatel taky , zeptám se na nějaké drobné detaily, o kterých může vědět poze chovatel který daný druh chová. Pakliže tázaný nebude umět odpovědět poznám, že žádné kakakduy nechová a že jen kecá. On totiž každý druh má nějaká specifika o kterých ví jen chovatel, který daný druh chová.
anonymní (neregistrovaný) 04.05.2009, 09:55:13 xxx.xxx.175.250
Pokud Vám ten chovatel dá ohledně kakaďáků odpověď,což si může nastudovat,tak stejně nepoznáte jak moc je odpověď fundovaná.A drobné detaily já osobně ze svého chovu nezveřejňuji a ani nikomu neradím.Cesta k nim byla trnitá.
Já jsem pro ať se každý rozhodne sám zda se chce registrovat nebo ne.Ale každý ať tady diskutuje slušně.
Orina (neregistrovaný) 04.05.2009, 13:31:08 xxx.xxx.94.224
On tady asi nebude diskutovat někdo ohledně kakaďáků, protože jestliže už je někdo vlastní, tak by měl prakticky znát chovatelství od A až do Z a co se týká veteriny, tak si každý k někomu dojede. Tady se asi jedná o dotaz typu co mám dělat když andulka zaleze do budky a nechce ven. Taky mi neříkejte, že to tady čte chovatel černých kakaduů. To snad jen z dlouhé chvíle, že nemá právě co dělat. Vždyť dotazy se stále opakují a odpovědi trpělivých chovatelů taky. Ale kdo má tolik času sedět on line u počítače.
anonymní (neregistrovaný) 04.05.2009, 13:59:22 xxx.xxx.175.250
S těma kakaďákama to bylo uvedeno jako příklad ohledně profilu.Každý tam může napsat co chce včetně jména nikdo nevíte s kým si tady píšete a kdo Vám radí.Někdo má v profilu uvedený jen email a ten je pro většinu lidí taky anonymní.Já se tady taky nechodím na nic ptát,protože to nepotřebuji ale zajdu sem protože pracuji na netu a občas se potřebuji odreagovat tak si počtu a někdy se zapojím.Tak jako teď.
anonymní (neregistrovaný) 04.05.2009, 15:15:32 xxx.xxx.35.177
Do toho podle mě nikomu nic není, jen se do nereg. navážíte, zbytečně. mě se třeba líbí ty upřímné "perly" nereg. k naivním a hloupým tématům, které se pak mažou ... aspoň člověka trochu pobaví ... a též se bavím u některých registrovaných, jejich naivním radám pod které se nestydí ani podepsat.
Neregistruju se, každýmu je po tom kulový, hodím sem iniciály /když nezapomenu/ ať aspoň víte s kým se bavíte, chápu že několik odpovědí neregistrovaných a je v tom guláš, tak aspoň tak.
EV
anonymní (neregistrovaný) 04.05.2009, 15:20:48 xxx.xxx.141.59
bez uražky orino sice se podepisuješ ale stejně se nepřihlašuješ tak newim no:D:D
Orina (neregistrovaný) 04.05.2009, 21:41:41 xxx.xxx.94.224
No protože začnu něco psát a pak si vzpomenu, že jsem se nepřihlásila. A kdybych se přihlásila dodatečně, tak se mi celý příspěvek smaže a musím ho psát znova. Tak už to nechám a jen se podepíšu, protože tu mám tolik příspěvků, že stejně každý ví o koho jde, nebo si mě může podle příspěvků vyhledat. Tak, tak to je.
Tak teď se dívám a zase nejsem přihlášená, protože jsem mezi tím něco psala do outloku a vrátila jsem se zpět a zapoměla jsem se přihlásit. Tak zase jen podpis.
Orina
Orina (227 příspěvků) 04.05.2009, 23:35:55 xxx.xxx.94.224
A po kom to jméno máte jestli se můžu zeptat. Určitě to není taková zkomolenina jakou používám já. Tak se pochlubte jak jste na ten název přišla.
Orina (neregistrovaný) 05.05.2009, 07:24:08 xxx.xxx.175.250
No jak se tady teď rozpoznáme?
anonymní (neregistrovaný) 05.05.2009, 09:54:42 xxx.xxx.15.194
Orino omlouvám se, ale tímto jsem chtěl dát najevo jak se dá s přezdívkama manipulovat. Opravdu nic ve zlém...
anonymní (neregistrovaný) 05.05.2009, 10:06:00 xxx.xxx.70.94
Manipulovat se dá se vším a pokud se tu naskytne trochu lepší "hekr" tak si bude dělat sradndu úplně s každého. Takový je život!!
anonymní (neregistrovaný) 08.05.2009, 14:45:24 xxx.xxx.99.1
presne tak nic nereste a piste dal jako neregistrovani
cajka
cajka (41 příspěvků) 15.05.2009, 19:04:28 xxx.xxx.99.1
nene!!! opet ma holcicka se tu poznamenala,nesouhlasim,takze ja uz se dnes uspesne registrovala a ta ma mala neter uz sem nevleze za to rucim,takze ja sem pro registraci,vsem dekuju za odpovedi

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.