Aktuálně: 4 968 inzerátů174 065 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

chybějící drápek u senegalce

Andrea Marešová (neregistrovaný) 06.05.2009, 21:27:47 xxx.xxx.224.12
Chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte, zda je běžné, že může senegalci chybět kus "prstíku i s drápkem.Bohužel jsme si toho všimli až po koupi doma, jsme začátečníci, a tak jsme ani nevěděli, že naší pětimšsíční Rozárce chybí drápky na obou nožkách.
V pohybu ji to nijak neomezuje, šplhá , chodí i létá normálně, je moc živá. Někde jsem se tu dočetla, že drápky někdy mláďatům ukoušou po narození sami rodiče, je to možné, že je to i tento případ? Díky za rady a odpovědi.
anonymní (neregistrovaný) 07.05.2009, 08:09:16 xxx.xxx.62.209
bezne to neni. chybejici kus prstu ji samozrejme nedoroste, a pokud je petimesicni (a o drapky prisla uz v hnizde) a presto ji drapky na ostatnich prstech jeste nedorostly, tak uz taky nedorostou.
Andrea Marešová (neregistrovaný) 07.05.2009, 19:14:46 xxx.xxx.224.12
asi jsem se špatně vyjádřila, ostatní drápky má v pořádku, na každé nožce ji chybí pouze jeden drápek s kouskem prstu, nám to nevadí, ale chovatel nám ji takto prodal, aniž by se alespoň o tom zmínil, asi se bál, že bychom si ji kvůli tomu nevzali

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.