Aktuálně: 4 956 inzerátů174 127 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Pomozte!!!

lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 08.05.2009, 10:45:57 xxx.xxx.12.42
Ahoj mám velký problém nedávno jsem sem dávala fotečky mých korel a bylo mi řečeno že je to samec ale můj teď hnízdící pár (už má vejce)-samec od toho páru se páří s mým tzv.samcem co tu byl určen že je samec...je to možné aby samen kryl samce??????a pořád jim sedí u budky i tam včera vlezl a udělal tam neplechu než ho vyhnali,koupila jsem k němu samici v domění že se budou pářit mají i budku ale on si jí vůbec nevšímá jen pořád chodí k nim posílám znova fotečky na určení zda je to samec či samice ...a pořád křičí poraďte prosíííím děkuji Mirča
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 08.05.2009, 11:42:06 xxx.xxx.35.177
Zaměřte se na chování, samec samce krýt nebude pokud je ve voliéře samička.
Jestli to chápu dobře tak máte hnízdící pár + dva samce?
Jestli ano tak dva samce oddělte, je dost možné že by vám samice opustila vajíčka nebo mladé a měla tendenci znovu zahnízdit s novým samcem.
Nebo jednoho samce oddělejte a v co nejkratším čase dokupte samici, starší, aby se se samcem který je ruší rychle spárovala. nejideálnější je ovšem oddělení od skupiny.
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 08.05.2009, 11:45:59 xxx.xxx.12.42
Samici má já jen potřebuji všdět zda je toto na obrázku samice či smaec právě proto jsem samici koupila ale tento viz.fotka ji odmítá a sedí u jiné budky mám samici samce ti sedí na vejcích pak samice a viz obrazek samec či samice :-) takže samec samce krýt nebude tak to vypadá na samici?!!!
Orina (neregistrovaný) 08.05.2009, 13:07:35 xxx.xxx.86.19
No já nevím jak u korely, ty jsem nikdy neměla, ale u senegalců bude krýt samec samce bez problémů a ještě ten nakrytý si vleze do budky a bude tam sedět -jakože na vejcích-, ale žádné vejce tam pochopitelně nebudou. Tak by vám měl odpovědět někdo, kdo chová korely delší dobu, protože je všechno možné.
anonymní (neregistrovaný) 08.05.2009, 17:40:33 xxx.xxx.35.177
Samec se samcem bude pokud nemá k dispozici samici, a páření /jestli se to dá tak nazvat/ bude zkrátka neohrabané, nevypadá to jak samec se samicí že samice dělá kolíbku ... prostě je to jiné.
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 08.05.2009, 19:36:03 xxx.xxx.159.45
No neohrabaně jak bych to popsala připadalo mi to stejné jako když se pářil se samičkou i oba přitom štěbetali tak nevím zda pro jistotu dát toho samce/samičku pryč a koupit stoprocentního potvrzeného samce :-)
anonymní (neregistrovaný) 21.05.2009, 16:17:37 xxx.xxx.208.9
zapiskej melodii treba jako pepiku tak klasisizky nehvizd ale melodicky samice se protřepou hlavou a samci ne spise se zaposlouchaji

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.