Aktuálně: 4 956 inzerátů174 127 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Nevyhnutelné

sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 13.05.2009, 15:52:40 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Myslím si, že právě dospíváme k bodu, kdy tyto stránky ztrácejí opravdu na kvalitě.Z docela slušných stránek se stala opravdová fraška, a to jen kvůli fóru. Zavedení povinné registrace pro přispívání na fóru je naprosto nevyhnutelné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedině tak se opět rozeběhne věcná chovatelká diskuze a zastaví se kolotoč hádek a dalších hloupých manýrů.
2191968
2191968 (213 příspěvků) 13.05.2009, 16:04:04 xxx.xxx.230.164
Naprosto souhlasim.Jistě jste si všimli,že ubývá fundovaných odpovědí a přibývá úplně laických dotazů na úplné prkotiny.Mnohý z dotazujících,místo aby prohledal minulá témata,zadá nový dotaz,který byl již třeba třikrát zodpovězen.Toto jen snižuje hodnotu tohoto fora.Pak se nedivím,že mnoho přispívajících znechuceně odchází a nehodlá již na dotazy odpovídat.Vývoj udělá časem z těchto stránek bramboračku pokud nedojde k zásadním změnám.Petr
papy
papy (447 příspěvků) 13.05.2009, 16:19:53 xxx.xxx.64.132
Souhlasím s vámi a to naprosto,protože pokud se s tím nic neudělá tak to bude guláš.podle mě by bylo ideální udělat to že kdo by chtěl něco napsat tak musí být zaregistrovaný a přihlášený.vždyt doprkýnka ta registrace neni tak těžká a zabere pár minut,mě tedy zabrala dýl protože jsem si dával fotky a text do svého profilu,ale jen ta registrace trvá chvilinku tak nevím,ale to je můj názor tak nechci nikomu radit nebo tak něco.chovu zdar
ziki888
ziki888 (11 příspěvků) 13.05.2009, 17:43:19 xxx.xxx.82.124
Já s Vámi souhlasím.Jenomže jsem byl napomenut EV. ,že odpovídám na dotazy a přitom i dotazy přidávám.Já myslel že i zkušený chovatel se může zeptat,i když na jiné dotazy odpovídá
ev (neregistrovaný) 13.05.2009, 17:47:45 xxx.xxx.35.177
marek - Bohužel opravdu netuším co máte na mysli, možná by to chtělo upřesnit.
A jinak se přidávám, je to v poslední době děs, ale podle mě to spíš vyvolávají ty "divné" témata kde se někdo zeptá, ostatní odpoví a zadavatel je pak napadne za blbé odpovědi a už to jede, nikdo si takové chování prostě nenechá líbit, tak už se rýpe a používá ironie, to je jasné, já nejsem taky vyjímka.
Těm co používají vulgarismy by to chtělo zamezit aspoň na chvíli přístep aby se poučili, třeba by to stačilo.
ev (neregistrovaný) 13.05.2009, 17:49:34 xxx.xxx.35.177
a jinak Marku, je to trochu zvláštní ten důvod který uvádíte, já taky nejsem všeználek, sice radím, ale rady také potřebuji, takže nevím, ale kritizovat někoho za něco co dělám sama je mi divný
nebyla to spíš nějaká blbost třeba typu že radíte s pohlavím korely a vzpětí se zeptáte jaké pohlaví máte doma ?? nebylo to spíš něco takového ?
anonymní (neregistrovaný) 13.05.2009, 20:15:16 xxx.xxx.147.52
a ještě popři povinné registraci by bylo dobré, aby tady byla možnost jako např. při další návštěvě automaticky přihlásit, protože hodně krát se mi stane, že jsem přihlásen a na něco kliknu a opět jsem nepřihlásen.
mimo (neregistrovaný) 13.05.2009, 20:16:08 xxx.xxx.147.52
no i teď se mi to stalo . byl jsem přihlášen a jak jsem to přidal tak dalo neregistrovaný

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.