Aktuálně: 4 953 inzerátů174 087 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

snesou se?

anonymní (neregistrovaný) 14.05.2009, 18:38:50 xxx.xxx.224.12
Chtěla jsem se zeptat, zda by se snesli, pokud by byli každý v jiné kleci senegalec a alexander malý, oba ručně dokrmení a ochočení?
Adf (neregistrovaný) 14.05.2009, 19:56:44 xxx.xxx.74.199
Řešil jsem podobný problém, ale myslím, že minimálně do budoucna by to nemuselo dělat dobrotu. Je to riziko.
Orina
Orina (227 příspěvků) 14.05.2009, 20:52:50 xxx.xxx.69.143
Ono to je jedno jestli jsou papoušci ručně dokrmení nebo ne. Má to tak význam jedině ke vztahu papouška a člověka. Vztah papoušků se utváří úplně jinak a dokrmení zde nehraje žádnou roli. Mimo jiné, senegalci se někdy nesnesou mezi sebou a pakliže si nepadnou do oka musí být rozdělen i samec od samice.
anonymní (neregistrovaný) 14.05.2009, 21:26:24 xxx.xxx.16.33
tazatelka se pta, zda se snesou, pokud budou kazdy ve SVE kleci.

to se jiste snesou, jak by na sebe dosahli? pokud teda mezi klecemi bude aspon mala mezera. :-)
problem muze nastat pri spolecnem vypousteni papousku, to se mohou napadat, senegalec muze alexandrovi zpusobit vazne zraneni (a je jedno, kdo si zacal)
pokud je budes vypoustet kazdeho zvlast, je treba zabranit, aby ten vypusteni mohl pristat na kleci tomu zavrenemu. nebo prijde o prsty.
Orina (neregistrovaný) 15.05.2009, 06:04:44 xxx.xxx.64.206
To je snad logické, že pokud jsou papoušci zavření každý ve své kleci tak si nemůžou nic udělat. Takhle to snad tazatelka nemohla ani myset. Problém logicky nastane při vypouštění do společného prostoru. A že je to pumelenice když se papoušci nesnesou, to si ten kdo to nezkusil, nedovede představit. A jak jsem uváděla výše nemusí jít ani o jiný druh, ale o senegalce mezi sebou.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.