Aktuálně: 4 984 inzerátů174 041 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

rosela penant peří

eldudik
eldudik (6 příspěvků) 24.05.2009, 09:59:39 xxx.xxx.123.208
Dobrý den,
máme roselu penant, kterou jsem tak nějak zdědili. Vím, že je to špatný papoušek na doma a že by mě mít voliéru a tak... Ale s tím už nic nenadělám...
Chěl jsem se zeptat na vyškubávání... Vím že je to nejspíš z nudy, ale je normální, že si dost drbe i hlavu???
Nevím jestli je řešení koupit mu opačné pohlaví (sám nevím jakého pohlaví je) klec mám jen 42x70x90, tam by se asi nevešli...
Vím, že největší problém bude zřejmě v druhu papouška, ale snažím se pro něj udělat v rámci možností co jde...
Díky za rady.
Lukáš
Obrázek
Marty
Marty (521 příspěvků) 24.05.2009, 14:08:29 xxx.xxx.249.60
pokud se nebojí ruky a ty ho třeba na ní můžeš přenášet, tak ho zkus pustit z klece, at se proletí. Také bych mu zastřihl drápky, ale možná, že si je obrousí sám na tom cementovém bidle. Jinak pestré krmení.
eldudik
eldudik (6 příspěvků) 24.05.2009, 15:59:39 xxx.xxx.123.208
Diky za radu, ruky se nebojí, normálně ho nosim, lítá na mě. Otevíram mu téměř denně(někdy se mu ven teda nechce). Krmení mu přítelkyně připravuje pestřejší než mě :-) (ovoce, zelenina, klíčky, luštěniny, zrní, i vajíčko mu vaří, každý den něco jiného).

Díky za reakci

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.