Aktuálně: 4 956 inzerátů174 099 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

jak dokrmit

gabisediva
gabisediva (11 příspěvků) 11.06.2009, 11:47:03 xxx.xxx.213.156
Směs na dokrmení mám,ale nevím si rady,jak dostatečně zahřát mládě,nemám inkubátor a nevím,zda-li postačí žárovka.Bud abych je nevysušila nebo jim nebyla zima.Dnes už se přestali starat i o starší mládě.Děkuj
cone
cone (1412 příspěvků) 11.06.2009, 13:02:08 xxx.xxx.85.196
Dejte je do nějaké ne moc velké papírové krabice na papírové ubrousky nebo utěrky, snažte se udržovat teplotu kolem 30;C, teplota krmné kaše, kolem 37 až 39 °C, zpočátku řidší konsistence, později jako hustý med, krmte podle věku mladých - pauza od tří hod. a více, vždy až vytráví volátko, množství volte od 2cm2 více, zase podle stáří mládat a podle trávení. Napište věk mládat. Hodně štěstí a citu při této činnosti. cone
gabisediva
gabisediva (11 příspěvků) 11.06.2009, 15:41:29 xxx.xxx.213.156
Věk staršího mláděte je 11dní a to druhé mělo teprve 7dní.Už bohužel umřelo,nakrmit se mi ho ještě podařilo,ale bylo nejspíš pořádně prochladlé.Starší mládě se mi podařilo zahřát až nyní,at jsem se snažila sebe víc,byla mu pořád zima.Ted už je spokojené,nepípá a je v klidu.Volátko má taky plné,jedlo naposledy v půl jedné.Měl jste pravdu Cone,dělali to rodiče,přestali se o ně úplně starat.Kdybych to věděla už včera večer,mohla jsem jim je odebrat a přežil by mi určitě i ten drobeček.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.