Aktuálně: 4 957 inzerátů174 122 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

papoušek nadherný

pavel (neregistrovaný) 15.06.2009, 08:55:19 xxx.xxx.147.128
prosím nevíte proč mně nehnízdí papoušek nádherný už je mám ve voliéře
asi 2 až 3 roky a snad ještě ani nevlezly do budky . koupil jsem je jako páru která normálně hnízdil a vyvedl 2 až 3 mladý ze začátku byli umístěny ve voliéře š 1.5m d 1,5m+venkovní výlet 2 m a v 2 m
tet je mam ve š-1.2 v 2.5 d 3m+1.5 a stále nic připadá mne že samec jak začne poskakovat okolo samice tak samice začne samce odhánět
anonymní (neregistrovaný) 19.06.2009, 12:04:02 xxx.xxx.225.6
Ja mám takisto papagájov nádherných. Mám ich vo voliére 3,4 d, 1,2 š, 2 v. Tiež som už nedúfal, že mi zahniezdia. Najprv samica odhánala samca, potom zasa opačne. Do budky chodila samička dosť často, ale stále nič nemali. Až minulý týždeň sa zdržala v búdke skoro celý deň. Tak som sa bol pozrieť a mala 1 vajíčko.:-) Teraz už má tri, tak dúfam, že niečo z nich bude. :-)
Sedí na nich stále, z búdky vyjde, len keď sa ide najesť. Skús zmeniť stravu, dávať im naklíčené zrno, veľa ovocia. Treba dúfať, že sa časom spária.
marat
marat (282 příspěvků) 19.06.2009, 12:34:27 xxx.xxx.176.35
Mám páru nadherných minulej rok mě udělaly mladý a ted se jim do hnízdění nechce.. To je normální, že samice samce někdy odhání když nemá chut se pářit.. Chovatel který prodává páru, který bez problémů hnízdí tak sem už taky dřív naletěl. at se daří
Orina (neregistrovaný) 19.06.2009, 13:00:49 xxx.xxx.81.234
To je holt smůla nedočkavých. Já zásadně kupuju jenom mláďata. Musím si počkat to je pravda, ale ještě se mi nestalo, že by se mi toto čekání nevyplatilo. Jen jednou jsem koupila starší andulky a bác, nehnízdí dodnes. Proč asi. Protože byl takzvaný chovatel rád, že se šmejdu z domu zbavil. Ani nechtějte vědět jméno, zamrazilo by vám v zádech kdo všechno se sníží k takovému kšeftu za pár korun.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.