Aktuálně: 4 958 inzerátů174 175 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Papoušek??

Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 23.06.2009, 17:23:51 xxx.xxx.151.22
papoušek žije déle, je inteligentnější, umí projevit emoce a jeho hravost je o proti křečkovy větší, navíc mě okouzluje že papoušci dokáží létat, ale křečky jsem měl taky s nima se dá výborně mazlit, teď je sice nemám ale místo nich tady je morče a činčila
cone
cone (1412 příspěvků) 23.06.2009, 20:08:51 xxx.xxx.85.196
Želvy, morče, gekončíky mám také, ale stavím podobně jako Luboš nejvýš papoušky / ptactvo /, pak psy a na kočky, které momentálně nemám, nenechám dopustit také.
Orina (neregistrovaný) 23.06.2009, 20:28:10 xxx.xxx.89.72
Většinou se tady vyskytují zvířetomilové. Každý zkusil chovat něco od rybiček až po koně.Pro mladého člověka, který je temperamentní a může se věnovat psovi, tak je to nejlepší tvor, který se dá báječně cvičit a se kterým může člověk chodit na závody. Pro malé děti je vhodný právě křeček nebo andulka, kde se naučí starat se o živého tvora. U starších lidí převažují rybičky a papoušci. Rybičkám musí člověk opravdu rozumět, aby neměl v akváriu bahno a nebo změť piraní požírající ty slabší ryby.Co se týká papoušků tak je to ideál lidí v důchodu. Můžou být s papouškama celý den. Pořád je co uklízet, zametat a kontrolovat a když je sluníčko, tak si sednout k potůčku a pozorovat barevné anduly jak přebírají větvičky ve voliéře. Každé zvíře má svůj půvab pro určitý věk člověka a také pro jeho temperament. Určitě si kluk nekoupí papouška, když je celý den venku a běhá s kopce na kopec. K tomu se hodí právě sportovní pes. A já když si ve svém věku raději sednu ,tak bych takového psa jedině týrala, že se nemůže pořádně proběhnout. Proto než si člověk opatří zvíře měl by také posoudit do jaké míry se mu může věnovat. Mít jakékoliv zvíře vyžaduje mít na něj čas. A to nejen na psa, ale i na křečka.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.