Aktuálně: 4 931 inzerátů174 210 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Znova mladé (korely)

lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 24.06.2009, 16:57:52 xxx.xxx.156.188
Ahoj potřebovala bych radu mám v budce 3 mladé korely narodili (vylíhli) se 25.5.takže už je jim budka malá :-) dnes jsem se tam po delší době podívala a korelí rodiče už si pospíšili a mají tam už 3 vajíčka,a pořád se páří,co s tím ????mám je nechat nebo vejce odebírat...Nechci a bych samici nebo samci ublížila aby se vyčerpávali,a nakonec jim to nějak neublížilo nechci aby pořád jen snašeli stačí mi dva vrhy ale nevím zda to neni moc rychle zasebou ,nebo je to normální a mohu ještě jeden vrch nechat?Moc děkuji za odpovědi hezký den
PS:Korelí rodiče jsou zdravotně v pořádku a ve vinikající kondici,nejeví známky jaké koliv únavy ...Děkuji a hezky den
PS 2:omlouvám se za chyby :-)
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 24.06.2009, 17:52:22 xxx.xxx.156.188
i když nemají ještě moc peří?!Mám je ve venkovní voliéře tak aby jim nebyla zima?A rodiče to vše zvládnou?Jak krmit mladé tak sedět na vejcích?A když je dám z budky vědí že mají děla to i to lítat jak do bedny tak do budky k vejcím?Já vím hodně otázek ale nějak se mi tomu nechce věřit asi příroda se postará že?? :-)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.