Aktuálně: 4 932 inzerátů174 242 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

AMAZONAN Venezuelský-oranžovok

Dagmys
Dagmys (25 příspěvků) 24.06.2009, 20:25:46 xxx.xxx.154.90
CHováte někdo tohoto papouška? Jaká je jeho povaha,křičí moc a jaká je jeho cena při ručním dokrmení. Už jsem hledala na internetě,ale o tomto papouškovi tam toho moc není. Díky .
Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 24.06.2009, 21:52:56 xxx.xxx.151.22
asi před 3 roky jsem je měl, dal jsem je po roce trápení pryč, měl jsem údajný pár, teda stoprocentně chovný pár od pana šimona, ze kterého nakonec byli dva samci, jeden obrovský druhý ve velikosti samičky, asi půl roku jsem o nich nevěděl potom začali od rozednění řvát a krom malých přestávek končili s touto činností až při setmění, půl roku jsem se nevyspal, a to jsem je měl přes celou zahradu a ložnici ještě otočenou na druhou stranu domu, nic platné, ale celkově to byli klidní ptáci, spíše seděli celý den na jednom místě a inteligentní též byli
Orina (neregistrovaný) 25.06.2009, 02:49:50 xxx.xxx.66.181
Tak to já jsem měla od pana Šimona senegalce samce ve velikosti i vzhledu samičky, proto si dodnes netroufnu u senegalců odhadnout pohlaví a říkám, že je lepší nechat udělat DNA. Kolikrát jsem už chtěla tohoto samce vyfotit jen pro zajímavost, ale jak vyndám foták tak uletí. Tak snad se mi to někdy podaří, abych měla fotku.
cone
cone (1412 příspěvků) 25.06.2009, 09:25:58 xxx.xxx.85.196
Myslím si, že zmiňovaný má na ptáky oko jako málokdo, takže bych to vše jak u Luboše tak u Oriny přičítal vyššímu zájmu - komerci.
Pokud se vám Orino ta fotka samce podaří, velmi rád si ji prohlídnu.
Orina (neregistrovaný) 25.06.2009, 14:03:13 xxx.xxx.74.76
Dnes se mi toho rošťáka podařilo vyfotit. Doufám, že to nebudou černoši v tunelu. Pošlu Vám jí osobně na mail až to dám vyvolat a ostatním chovatelům to pošlu na web jako hádanku. Už by hošík zase chtěl sedět na vejcích a pářit se se starým samcem ,kterého u mě poznal jako prvního a ke kterému má stále důvěru. S ostatníma se pere, jen samici, která je s ním ve voliéře toleruje, ale mláďata ještě neměli.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.