Aktuálně: 4 943 inzerátů174 376 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Hnizdeni Kanaru

lenka (neregistrovaný) 01.07.2009, 15:12:31 xxx.xxx.99.1
prosim vas kolikrat hnizdi kanari?ja cetla nejvice 3krat,nejde me o to aby hnizdili dal,ale uz meli 3krat mlade,mlade sou zvlast,a ten par zas chce hnizdit,videla sem je se zas parit,a zas trhaj noviny na hnizdo,mam jim tam zas hnizdo dat??myslela sem aby se ta samicka uz nestrhala nebo tak,jak rikam nechci nic udelat spatne,tak prosim poradte,dekuju
lenka (neregistrovaný) 02.07.2009, 18:02:15 xxx.xxx.99.1
tak prosim poradite mam je nechat hnizdit stejne uz asi zas ma vajicka v sobe?kdyz se parili?bojim se aby se nestrhla?
Jirák (neregistrovaný) 02.07.2009, 19:31:47 xxx.xxx.35.122
Dobrý den měl jsem stejný problém, jedna samice se mi boužel strhala. U další jsem již po 2 snůžce vzal hnízda snesla ještě pár vajec na zem , ale vše bylo v pořádku raději jsem další snůšku oželel než abych přišel o samici.
lenka (neregistrovaný) 03.07.2009, 15:54:18 xxx.xxx.99.1
dekuji moc,me nejde o dalsi snusku to vubec ne,jen sem chtela vedet co udelat co je pro ne lepsi,takze vzit hnizdo a dost,ja uz ho vzala pak sem videla jak nosej a shanej na hnizdo,tak sem jim ho dala,bylo me jich lito takze ho odeberu?jak rikam nejde me o snusku dalsi jde me o to aby pro ne to bylo dobre uz mela letos teda po prve,3krat mladata,dekuji

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.