Aktuálně: 4 871 inzerátů174 750 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Luboši, to je on:)

Jana (neregistrovaný) 16.07.2009, 22:58:06 xxx.xxx.44.64
Tak, nechal se z garnýže sebrat a zkusila jsem ty záda odfotit..nic moc no..k mému překvapení agáč kroužek nemá!

Aha, no mohla bych sem zkopírovat přispěvek od tebe ze vzkazů, že?

Aby i ostatní vědeli o čem je zde řeč

Milý Luboši,
máme od včereška doma agáča - ze zverimexu..pritel tam šel neco kupovat a donesl jej - prý byl smutný, no co už, zase si říkam, že jsme ho aspon zachránili. Zatím ho nechám samotného - je v karanténě. No ale k věci, ptáček je čilý, fajn (ag.škr.zel) stolice OK, žrát jsem ho viděla - ale má nejaké blbé konce pírek se mi zdá - hlavně jako na ramenou a níž..ty zelené konečky ma jakoby neukončené - napadlo mě jen že je mladý a že je nemá ještě dodělaný :d..letky má celý, hezký..
No i když ze zverimexu nebude uplné mimino..ja nevím. Je to hroznej vrabec, máme větší ptáky, no doufám, že si časem poradíme. Díky za případnou odpověď.

Jana
Obrázek
Jna (neregistrovaný) 16.07.2009, 23:03:09 xxx.xxx.44.64
děkuji za radu všem chovatelům a jmenovitě vám, Luboši.
Všem dobrou noc:)
Luboš Jedlinský (neregistrovaný) 17.07.2009, 06:43:12 xxx.xxx.151.22
je pěkný, zas tak úplný prcek to není, i když z fotek ty bílé konečky moc vidět nejsou, na té poslední fotce to vypadí že mu na ramínkách prosvítá spíše prachové peří. určitě se vyjádří ještě někdo a budete vědět víc
Jana (neregistrovaný) 17.07.2009, 08:12:09 xxx.xxx.44.64
Díky moc, jak strarého ho tak odhadujete?(jako rok, dva..fakt netuším) Zkusím ho vyfotit na bidle kvuli odhadu pohlaví.
sunflowersman (neregistrovaný) 18.07.2009, 15:37:40 xxx.xxx.175.196
Není příliš tučný, i to by mohlo souviset s kvalitou opeření. Mirek.
Jana (neregistrovaný) 19.07.2009, 20:33:14 xxx.xxx.44.64
Dobrý večer,
tučný, myslíte tlustý..oou to nevím, nezdá se mi ... No u nás bude dostávat určitě co má... Já jsem přes agače zatím teoretik - tak uvidíme.
Ne, neklove - je klidný. Ví že jsme zde na ptáčky hodní:)
anonymní (neregistrovaný) 19.07.2009, 21:06:58 xxx.xxx.8.130
Já jsem taky chtěl být hodný...ale proklovnutá ruka na několika místech mi to rozmluvila:-)
Jana (neregistrovaný) 19.07.2009, 21:38:34 xxx.xxx.44.64
Nevěřím. Od takovýho drobína? Já měla taky svýho času olepený prsty ale to byly pořádný zobany:)
Ono je to asi i tím že se ho opravdu vůbec nebojím - nebo je fakt třeba vděčnej, že ho tatínek nekoupil rozmazlenýmu děcku..co j vím :D :D
Mimochodem jsem překvapená, že od slečny ve zverimexu se nám nedostal jediné informace.Jako od koho je..jak je tam dlouho. Byl už v "rodině" atp..NIC
Nechapu kdo si muze koupit ptaka ve zverimexu :D :D
O puvodu teto kukačky nemáme ani náznak nějaké relevantni informace:(
(Navíc za ty prachy - od chovatele bych měla v super kvalitě pár).
Ale byl to osud a tak to musím brát.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.