Aktuálně: 4 886 inzerátů174 955 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Pennant rubino

ema
ema (84 příspěvků) 22.07.2009, 17:28:31 xxx.xxx.39.201
Dnes jsem byla v jednom zverimexu, kde prodávají za 1900kč rozelu pennant rubino. Nevím, ale přece pennanti nejsou rubino. Jen pestré, nebo se mýlím? Postavou a vším byla jako pestrá rubino. Ale ta cena?? Ptala jsem se jestli berou a za kolik rozely pestré, že mám přírodní a skořici. Oni mi řekli, že ne, že jen rozely pestré! No nějak se mi jim už nechtělo vysvětlovat co a jak. Natož jim něco prodat! Přitom to je nově otevřený, na první pohled, moderní obchod a nemají základní znalosti. Nejsem žádný odborník, ale přece se dá v dnešní době sehnat nějaká informace.. Nechápu.
bartrand
bartrand (45 příspěvků) 22.07.2009, 17:58:54 xxx.xxx.203.180
penant může být maximálně lutino, ale vzheledem k tomu, že rubino je kombinace červené (opalino) a lutino, u penant mutace červená není možná (ledaže by byly vystřídané modré a černé pera za červenou, ale to by byl červený celý pták), takže rubino u penantů ne, jen lutino, některá lutina vypadají jako rubina pestré, ale poznáte to podle postavy, penant je mnohem mohutnější
Mika (neregistrovaný) 23.07.2009, 17:35:09 xxx.xxx.152.22
velmi podobná mutace rozel pestrých rubino je u penantů mutace plavá a skořicová,která vypadá téměř jako rubino u pestrých,v obchodě to zřejmě nerozlišují obě mutace jsou velmi dobře vyfoceny v knize Papoušci 1 nakladatelství Madagaskar.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.