Aktuálně: 4 884 inzerátů174 880 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Mnišek šedý-jak dlouho?

wyrd (neregistrovaný) 22.07.2009, 21:27:37 xxx.xxx.15.150
dobry den, chci se zeptat jak dlouho si bude zvykat v jine domacnoti rucne dokrmene mlade mniska, bude se bat kdyz se priveze? bude rvat kvuly cizimu cloveku? budu si ho hned prvni den vzit na ruku? a jak ho prinutim pristat na ruku, pri zavolani? dekuji :o)
agan
agan (88 příspěvků) 22.07.2009, 21:32:52 xxx.xxx.73.18
hezky den,první den nebude pravdepodobne ani žrat.zatim prvni den bych ho nechal ale byl bych blizko u klece aby si zvykal.pokud je ručne dokrmeny tak by řvat neměl.jinak přistani na ruku zkousejte pres pamlsky.dejte si do ruky treba piskot a ukazte na nej a piskejte on pak bude letati bez piškotu
wyrd (neregistrovaný) 22.07.2009, 21:40:28 xxx.xxx.15.150
supr dekuji, a nevite neake hezke jmeno pro papouska?? :D nevim jestli je to samicka nebo samecek nevite jak to poznam?
wyrd (neregistrovaný) 22.07.2009, 22:00:58 xxx.xxx.15.150
myslite si ze se jmeno čiko nauči? ja pro moji andulku kdyby byla naahodou vijmecna vymyslela jmeno ryky, je kratke, a bez hacku...myslela jsem , ze se to nauci :D ale pak se jedna samicka nasla venku tak mi ji daly,mela jsem parecek a pak jsem dostala jeste jednoho ssamecka, dam je do venkovni voliery... kvuly mniskovi, jsou moc hlucne, kvuli nim stavam v sest :D
marsoun (neregistrovaný) 23.07.2009, 09:16:02 xxx.xxx.30.34
přistat na ruku by mel ale nejsem si jist zda hned prvni den ale zkousejte dávat pamlsky piškot nebo rozinku nebo něco jiného pokuste se zjistit od prodávajícího co má rád jako pamlsek nejdřív bych mu tu ruku jen nabýzel ale nenutil jej na ni zařvat si může ale nemělo by mu to uručně dokrmeného trvat dlouho záleží na tom jestli byl zvyklí na větší počet lidí kolem sebe a nebo přišel do kontaktu jen s chovatelem. pokud ho chcete naučit jít na ruku tak před tím než ho vezmete mu řekněte nějak krátké slovo třeba pojď neboněco takového a ze začátku něco dobrého nabýdněte on se to rychle naučí.
slova s pismenem č mu jdou dobře takže naučí

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.