Aktuálně: 4 886 inzerátů174 996 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Alexandr malý a jejích zpáření

milanf
milanf (4 příspěvků) 31.07.2009, 11:16:14 xxx.xxx.22.42
Dobrý den.
Prosím o radu.Mám 3roky starého samce a teď jsem mu koupil samici,ale ta je jen cca 4měsíce stará,starší jsem nesehnal.Tak se chci zeptat,jak mám poznat zda už je můžu dák k sobě do voliéry,on se mně zdá někdy být agresívní(buď už chce k ní a nebo nevím)Tak ať ji neublíží.Nebo si oni sami s tím poradí??Doufám že není tak velký problém s rozdílem věku.Děkuji za veškeré rady
Martin (neregistrovaný) 31.07.2009, 11:36:06 xxx.xxx.59.156
hm.... tak chovatel udělal dobrý obchod. pohlaví u alexandrů se pozná až kolem 2 roku života. někdy i víc. možná máte dva samce. možná ne.
milanf
milanf (4 příspěvků) 31.07.2009, 11:39:40 xxx.xxx.22.42
on to udajně zkoušel a vycházela mu samička,tak snad,ale mohu je dát k sobě???I kdyby to byl samec,neublíží si,nebo mají nějaký smysl chování a nic se nestane???Ještě jednou děkuji za radu
Martin (neregistrovaný) 31.07.2009, 12:00:11 xxx.xxx.59.156
údajně zkoušel a zaručí vám to? kdyby jste je dal k sobě , nic si neudělají. když si na této stránce přečtete o alexandrech malých , tak zjistíte , že se snesou. já bych je nechal tak apo druhém roce života to poznáte. ale já bych ještě radši dal inzerát , že ji vyměníte za starší + když tak doplatíte. Ať se daří!
marat
marat (282 příspěvků) 31.07.2009, 16:47:42 xxx.xxx.176.35
Myslím že mladýho alexandra můžeš pustit k tomu samcovy, měli by se snest.. Těží podle mě bude jestli vůbec až se alexandr vybarví bude samička..
anonymní (neregistrovaný) 31.07.2009, 21:15:22 xxx.xxx.112.110
tak sem taky muzu prispet minuly minuly rok mi posel samec alexandra maleho.koupila jsem udajne samce byl to rok 2008 duben.hned jsem ho dala k samici a nic tak jsem si rikala je mlady a nemusi mit o ni zajem a ejhle.na jare furt nic ted je mu rok a pul a nic.tak jsem schanela samce starsiho ale nejak se mi do starsich nechtelo koupila jsem dalsiho dubnoveho samce zeleneho.podle chovani to samec byl choval se jinak nez ten modry.neni to ani mesic co jsem pozorovala zeleneho samce jak krmi samici zlutou ona je starsi asi 6 let.tak jsem si rikala dobry mam dva samce.no a tento tyden preperujou a zjisitla jsem ze zeleny alexandr je ppravdu samec dela se mu krouzek.na krku ze zadu ma svetlounke ruove pericka a leze mi po samici:)ale jeste je brzo protoze mu nejsou dva roky.no a tak mam ve voliere tri alexandry male.dve samice a jednoho samce:)takze kdyz kupovat alexandry tak dubnove 2008 a ted.uz se vybarvujou.a kdyz uz jsme u toho myslite ze mam te modre samici taky koupit samce?muzou byt vsichny spolu ve voliere?dekuji
anonymní (neregistrovaný) 31.07.2009, 21:44:55 xxx.xxx.112.110
dekuji takze musim samici prodat a nebo ji udelat dalsi volieru:)a tak se zase rozrostu ale jinak jsou to krasny papousci a rada na ne koukam.takze jdu premyslet jakou ji udelam volieru a poohlidnout se po samcovy:)chovu zdar

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.