Aktuálně: 4 945 inzerátů174 410 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

nedopeřene korely chocholate

Patrik Škandera (neregistrovaný) 31.07.2009, 17:07:01 xxx.xxx.244.86
dobrý den, mám menší problém...asik před tydnem mi z budky vyletely 3 korely chocholate ,jenomže ani jedna neni pořádně dopeřena.....ve volierach se mi taky oběvili tzv."čmeliky"(mali živočichove kteři sajou mladym v noci krev)je mozne ze to udelali oni??(budku jsem pravidelne střikal alpalitem)´nebo to udelali rodice??mam dost agresivniho samce ktery je normalne hafo moc ochočeny ae jakmile začne hnizdit tak to je konec!!!!poratte mi.....doroste korelam peři??

děkuji za rady, s pozdravem patrik škandera
Obrázek
Martin (neregistrovaný) 31.07.2009, 17:12:52 xxx.xxx.59.156
chmelinkami to není, ale zlikvidovat. škube je samec! mě vylétli totálně oškubaní zpěváci. samce jsem odstranil a jak jsou pěkní. odstraňte samce , samice to všechno sama zvládne. ale chtělo by to chvilku pozorování , abyste měl jistotu. mě , jak samec škubal mladé , jedno mi i zabil. zasáhněte zavčasu. ať se daří.
Arnny (neregistrovaný) 31.07.2009, 17:25:38 xxx.xxx.35.205
Jo bud to skubou rudice,nebo ten samec ten spis bych rekl,ja mam taky jeden par co trha peri a za mesic a pul to doroste a pak je to v klidu jako by nic:-)
Martin (neregistrovaný) 31.07.2009, 18:09:06 xxx.xxx.59.156
určitě to bude kratší doba jak za 1,5 měsícu. počítej,, že jim do doroste asni né do měsíca pokud mají jen to na těch zádech.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.