Aktuálně: 4 818 inzerátů175 889 diskuzních příspěvků17 772 uživatelů

Ostříž

Orina (neregistrovaný) 03.08.2009, 21:21:12 xxx.xxx.78.75
Dnes mi do bytu vlétl ostříž asi mládě. Andulky řvaly jak protržený, ostříž se zapletl do záclon, Tak jsem vzala utěrku, že ho vysvobodím, ale že mě kousne. Byl tak vyděšený, že na kousání ani nepomyslel a sotva jsem ho pustila, tak byl pryč. Andulky pak byly ještě dlouhou dobu zticha ani nepíply. Tak jsem poprvé poznala v bytě úplné ticho. Ale ostříž byl krásný, parádní kus. Tak se ani nedivím, že ty noční potvory někdy někomu vyplení voliéru, když si dravci za dne troufnou vlítnout do bytu. I když je pravda, že mám celou jednu stěnu prosklenou, takže to asi láká, hlavně když je sklo celý den odtažené.
Marty (neregistrovaný) 05.08.2009, 21:27:16 xxx.xxx.249.60
Mám podobná případ, ale ne až tak akční jako vy. Nedávno, asi z jara, se kolem voliér potulovala asi poštolka nebo nějaká podobný dravec. Párkrát byl přistižen přímo u voliér, ale naštěstí se nic nestalo. Na čas se odstěhovalo i hejno vrabců. Ale když papoušci dravce zahlédli, tak s křikem zaletěli do ubikace a byl pokoj. Velký povyk také spustí, i když přeletí čáp, to vypadají na infarkt.

Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 05.08.2009, 21:57:17 xxx.xxx.231.231
mne par mesiacov dozadu zautocila na vtakov kana. naletela na pletivo cez den a asi sa nejak prichytila o to pletivo , vtaci bili vystraseny na infakrt. pochvili odletela a nastastie sa uz nevratila a dufam ze ani nevrati.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.