Aktuálně: 4 911 inzerátů174 424 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

A je to tasdy

borman
borman (6 příspěvků) 11.08.2009, 12:20:03 xxx.xxx.230.164
Před chvílí jsem napsal příspěvek k tématu CENZURA,kde si zadavatel stěžuje že jeho příspěvky mizí a ono je to pravda,zmizel i můj a sním celé téma.Petr
Roman (neregistrovaný) 11.08.2009, 12:23:34 xxx.xxx.174.103
Administrátore, nestydíš se trochu ? Tímto se vracíme o víc jak 20 let zpět !!!
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 11.08.2009, 13:54:47 xxx.xxx.226.3
Kluci,v návštěvní knize jsem se na to admina ptala, tady je copy odpověď:

Zbyněk Pokorný: Mazány jsou i příspěvky, které nemají určitou informační hodnotu. Cílem je odstranit veškeré nevhodné příspěvky tak, aby neměl někdo snahu opět rozpoutat hádku, takže to co ukazujete jako příklad: "tak už se nehádejte a radši vkládejte fotky ať je to o papoušcích" muselo být vymazáno. Kdyby u toho bylo připsáno ještě něco užitečného k tématu, tak to smazáno nebylo.

Netuším, co jste v příspěvcích psali, ale s výše uvedeným souhlasím:-))
Orina (neregistrovaný) 11.08.2009, 14:24:18 xxx.xxx.106.163
V diskusích přes PC je někdy problém najít společnou řeč. Pokud mluví lidi přímo mezi sebou hned si ujasní určitou situaci a třeba něco není ani tak míněno, jak se rychle řekne, ale v PC se čeká na odpověď někdo se k tomu nevhodně přidá, třeba jen poznámkou z legrace, ale to už není vidět, je to jen napsáno a tak se kolikrát rozpoutá hádka o ničem, kde by v přímém kontaktu šlo všechno snadno rychle vysvětlit. Taky si lidi v přímém kontaktu tolik nedovolí jako v anonymě napsané větě. A tak musí být nad psaným textem nějaký rozhodčí, který určuje pravidla hry a to co do hry nepatří smazat. Nemůžeme se proto zlobit, že se smaže i náš dobře míněný text, ale takový, který čtením mezi řádky může v někom vzbudit emoce, ne adekvátní v další společné diskusi.
cone
cone (1412 příspěvků) 11.08.2009, 17:45:01 xxx.xxx.85.196
Orino, máte pravdu, v anonymní diskusi se dá napsat ledacos, co by v osobní diskusi nepadlo.
Petrovy příspěvky a odpovědi k tématům osobně považuji za přínosné, nezabývá se hloupostmi a myslí rovně, bez postranních úmyslů. Ale citovaná věta mě staví na stranu Zbyňka, již nejednou se diskuse otočila k něčemu, co mi připomínalo vosí hnízdo. A Petr určitě tento záměr neměl.
Petře, nezanevřete tímto prosím na zdejší diskusi.
borman
borman (6 příspěvků) 11.08.2009, 18:21:07 xxx.xxx.230.164
Pro pan Šišku
Cone,něco na tom mazání je.Dříve jsem měl login 2191968 a měl jsem okolo 170 příspěvků.Dnes jsem se na svouRegistraci nemohl přihlásit.Musil jsem se znovu zaregistrovat pod loginem borman.a vše začít znovu.Jedno je ale zajimavé číslo 230.164
mi zůstalo stejné.Petr
anonymní (neregistrovaný) 11.08.2009, 20:39:38 xxx.xxx.16.33
to bude tim, ze je to IP adresa tveho pocitace ;-)
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
11.08.2009, 23:35:07 xxx.xxx.142.1
Zdravím,
prosím o konkrétní případ, abych vám mohl sdělit proč byl daný příspěvek vymazán. Je to těžké posuzovat, jak píšete výše. Sám si myslím, že mám smysl pro humor a u některých příspěvků se i zasměju a klidně bych je zde nechal, ale určitě by se našel někdo, kdo by rozpoutal hádku. Je pravda, že někdy sem určitě také něco pochopil nesprávně a co si pamatuji, vymazal jsem např i příspěvěk p. Šišky. To bylo když jsem si nepřečetl jméno, kdo to napsal, prvně jsem to zcenzuroval a pak jsem si všiml, že je to od coneho a bylo mi hned jasné, že to bylo myšleno dobře.

Jinak ještě pro Petra: to je divné, že se nemůžete přihlásit. Rozhodně jsme poslední dobou nikoho neblokovali, takže jste si jist, že jste vyplňoval oba údaje (login a heslo) správně? Neudělal jste za loginem mezeru?

Jinak se nebráním tomu, aby zde cenzurovalo více lidí, protože příspěvků je tu denně mnoho a když pročítám všechny, tak se lehko přehlédnu a mohu chybovat. Takže klidně navrhuji Coneho, jestli má zájem cenzurovat.
Roman (neregistrovaný) 12.08.2009, 09:13:04 xxx.xxx.174.103
Jako příklad uvedu téma CENZURA. Zmizel komplet. Další příklad téma "Andulčí věrnost" - cenzurován příspěvek.
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
12.08.2009, 09:32:57 xxx.xxx.142.1
Cenzuru jsem vymazal protože v sekci Exotické ptactvo se nehodí, je to úplně mimo. K těmto účelům je diskuze Očemkoliv. Teď ji zde nechávám, když už se zapojilo více lidí. A "Andulčí věrnost" napište co to bylo konkrétně za příspvěvek a třeba bude hned všem jasné, proč byl vymazán. Věřte, že nic přínosného bych nevymazal.
Martin (neregistrovaný) 12.08.2009, 10:24:35 xxx.xxx.59.156
Admine. jaktože mi z tématu *** Pomozte mi urcit mutaciu *** zmizeli dva příspěvky , aniž by tam blo cenzurováno??
Martin (neregistrovaný) 12.08.2009, 10:26:43 xxx.xxx.59.156
pardon. zmizeli mi 3 příspěvky.
2191968
2191968 (213 příspěvků) 12.08.2009, 10:54:26 xxx.xxx.230.164
Pro admina.
Včera jsem se na tento login a heslo nemohl přihlásit/zkoušel jsem to cca 10krát/ a dnes to jde.Že by zafungovali Martani?Proto jsem musel provést novou registraci.Jinak co se týče vymazaných příspěvků,jednalo se o příspěvek do fora CENZURA.To jste mi vysvětlil a pak je vše vpořádku.Jen bych se přimluvil,mažte dotazy,které se stále opakují a jsou o ničem
a nemají pro chovatele žádnou hodnotu.Viz,nevíte co stojí a podobné.Petr
cone
cone (1412 příspěvků) 12.08.2009, 22:33:56 xxx.xxx.85.196
Ahoj Zbyňku, moci cenzurovat, to zní lákavě, ale je to zároveň Damoklův meč. Myslím, že úroveň zdejší diskuse je dost kulturní, vyjímky se samozřejmě najdou a ty jsou ke smazání. I KDYŽ pokud by slušnou formou zareagovalo více připívatelů na nevhodnost vedení některého tématu, snad by to také mělo požadovaný účinek. Spektrum chovatelů, kteří pravidelně toto forum navštěvují je dostatečně široké jak věkem, tak vzděláním, i chovatelské spektrum je dost široké, takže by neměl být problém přiměřených reakcí. Jen mě trochu zaráží a zároveň překvapuje, že někteří hledají kontakt po osobnější linii emaily. Samozřejmě se takové komunikaci nebráním, ale mnoho z osobních korespondencí o obecných problémech by mohlo zajímat a pomoci více chovatelům. Ale tázající se po nějakém osobním výpadu na něj již dále nechce do stejné role dostat podruhé. Tady bych trochu více apeloval ani ne tak na cenzuru, ale na slušnost obecně.
Takže raději bych osobně necenzuroval.
Zdravím šiška ol.
PS. to smazání nějak neprožívám, každý máme někdy ne ten správný den a můj příspěvek by asi napsán v jednom takovém.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.